Bliss Ürünleri

Bliss Ürünleri


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2

 1996 yılında Newyork’ ta sektörde spa ve cilt bakımı için farklı bir yaklaşım oluşturmuş devrim yaratmıştır. Bliss, Hollywood’ dan Hong Kong’ a kadar 22 farklı şehirde yer alan dünyaca ünlü bir markadır. Spa merkezlerinde en son teknolojiler kullanılarak üretilen ürünler ile cildinize etkili çözümler sunar. Bliss markası sadece dış görünüşünüzü değiştirmez, kendinizi daha keyifli ve iyi hissetmenizi sağlar. Bliss ürünleriyle, özel bakımların hızlı ve etkili sonuçlarını, evinizde deneyimleyerek spa masajı etkisini evinizde oluşturabilirsiniz. Markanın felsefesine göre bakımlı ve iyi hissetmenin en üst seviyesine ulaşmak mutlu olmaktan geçiyor.

 Bliss’in cilt bakım, vücut bakım, vücut toparlayıcı ve sıkılaştırıcı, el ve ayak bakım ürünleriyle geniş ürün seçeneğine sahip bir markadır. Cilt bakım ürünleri olarak canlandırıcı oksijen serisi, yüz temizleyiciler, peelingler, yüz maskeleri, onarıcı bakım ürünleri, nemlendiriciler, göz çevresi bakım ve anti-aging bakım bakım ürünleri bulunmaktadır. Cildin ihtiyacına yönelik seçimler yaparak cildi temizlemek, arındırmak, cildi nemlendirmek ve yaşlanma belirtilerine karşı bakım sağlamak için ürünler içerir.

 Vücut bakım ürünlerinde,  limon ve adaçayı özlü bakım serisi, kan portakalı ve beyaz biber özlü bakım serisi, greyfurt ve aloe özlü bakım serisi, duş jelleri, peelingler ve vücut kremleri yer almaktadır. Vücut bakım ürünleriyle vücudumuzu temizlemek, arındırmak, nemlendirmek ve spa masajının etkisiyle cildi rahatlatarak iyi hissetmemizi sağlar. Vücut toparlayıcı ve sıkılaştırıcı bakım ürünlerinde gündüz bakımı, gece bakımı ve vücut toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcı peeling ile vücudun sıkılaşmasını ve görünümünün pürüzsüzleşmesine yardımcı olur.

 El ve ayak bakım ürünlerinde el kremi ve nemlendirici jel içeren bakım eldiveni, ayak kremi ve ayak bakım çorabı bulunmaktadır. İçeriğindeki doğal bitki özleri ve spa masajı etkisinin verdiği rahatlatıcı etkiyle farklı, sıradışı ve ambalajıyla heyecan verici, yenilikçi bir markadır.

Bliss’in etkileyici ve farklı bir yaklaşımla geliştirilmiş olduğu inovatif ürün seçeneğiyle cildinize evinizde spa masajı etkisini yaratabilirsiniz. Bliss markası’ nın ürünlerine dermokolik.com sitemizden sahip olabilir ve ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.