Colgate

Sağlıklı ve bakımlı dişlere sahip olmak için düzenli bir diş bakımı oluşturulması gerekir. Doğru ve düzenli di bakımı uygulamak diş ve diş etlerinin çürüme, lekelenme, plak ve hassasiyet oluşmasına karşı etkili bir koruma anlamına gelir. Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Colgate üstün teknoloji ve aralıksız çalışmalar sonucu üretilen diş bakım ürünleriyle diş sağlığı ve bakımına katkıda bulunmaktadır.

Colgate Diş Macunu

Ağız ve diş bakımının etkili bir unsuru olan Colgate diş macunu farklı sorunların giderilmesine katkı sağlama amacıyla profesyonel çözümler sunmak üzere geliştirilmiştir. Diş minesine ve etlerine zarar vermeden bakteri plaklarını temizleyen Colgate diş macununun birçok farklı çeşidi vardır. Colgate diş macunu çeşitleri kullanılarak sağlıklı, beyaz ve parlak dişlere sahip olma imkanı bulunmaktadır. 

Colgate Optic White

Optic White diş macunu yüksek etkiye sahip mikro tanecikleriyle dişlere parlaklık kazandırmakla birlikte belirtilen şekilde ve yalnızca yüzeysel diş lekelenmeleri için kullanılması gerekir. Günlük hayatta sahip olunan alışkanlıklar ile dişlerde lekelenmeye ve renklenmeye neden olabilecek yiyecek ve içeceklerin sık tüketilmesi dişlerde sararmalara neden olabilir. Optic White diş macunu beyaz gülüşlere sahip olmaya katkıda bulunmak için özel olarak formülize edilmiştir. Günlük ağız bakımı rutininin bir parçası haline getirilen Optic White diş macunu aynı zamanda nefesi tazeleme, çürüklerle savaşma ve düzenli kullanım sonucu plak oluşumunu azaltma konusunda etkilidir. Total koruma özelliği sayesinde diş macunu çeşitlerinin bakteri ve çürüklere karşı koruma sağlamasında önemli bir rol üstlenir.

Colgate Diş Fırçası

Dişleri doğru ürünler kullanarak günde en az iki kez fırçalamak ağız ve diş sağlığının olmazsa olmazıdır. Gün içerisinde ağızda ve dişlerde biriken yemek artıkları ve zararlı bakteriler düzenli fırçalama ile giderilebilir. Eğer ağız ve diş sağlığına gereken özen gösterilmezse ağızda biriken artıklar plak ve tartar birikimine buna bağlı olarak da ciddi sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Colgate diş fırçası farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak arayüz fırçası, hassas diş etleri için diş fırçaları ve beyazlatıcı etki yaratan özel kıllı diş fırçaları gibi farklı çeşitlerde üretilir. Colgate diş fırçası çeşitleri diş macununu tutan kılları sayesinde diş macununun optimum fayda sağlamasında önemli bir görev üstlenir. Bakteri plaklarını yok ederek ağız kokusu; diş aralarını etkili bir şekilde temizleyerek arayüz çürükleri oluşumuyla mücadele eder. Tam bir ağız bakımı gerçekleştirilebilmesi için Colgate diş fırçası modellerinin dil ve yanak temizleyici özelliğinden yararlanılabilir.

Colgate Max White

Colgate Max White dişlerinde etkili ve kalıcı bir beyazlık elde etmek isteyen kişilere yönelik olarak üretilen bir diş macunudur. İçeriğinde dişlerde zarara neden olabilecek hiçbir madde bulunmaz. Özel formüle edilmiş içeriğiyle bir yandan dişlere gereksinim duyduğu bakımı ve onarımı yapar diğer yandan dişlerin doğal yapısını destekleyecek şekilde güvenli bir kullanım imkanı sunar.