Cosmed Ürünleri

Cosmed

Deren Kimya bünyesindeki Ege Teknoloji Kimya’nın markası olan Cosmed 1984 yılında kurulmuştur.Yerli bir marka olan Cosmed kendini kanıtlamak için güçlü bir alt yapı çalışmalarında bulunmuştur. Dünya standartlarında üretilen marka sağlıklı, güvenilir ve etkili özelliğe sahiptir. Kadın, erkek ve yaş ayırmadan herkese yönelik çözümler sunmuştur. Sadece eczanelerde satılan ürünleri ile etkisi kanıtlanmıştır.Cosmed markasına ait akne, selülit ve saç dökülmesine yönelik ürünleri bulunur.

Cosmed ürünleri etkisini kanıtlayarak sizleri baştan aşağıya yenileme imkanı sunuyor. Kadın erkek ayırmadan saçın doğal direncini arttırmaya yardımcı olan Cosmed Şampuanı saç dökülmelerine karşı saç oluşumunu desteklemek için uygulanır.

Güneş ışınları ciltte erken kırışıklığa, kuruluğa ve lekelere neden olur.Cosmed güneş ürünleri UV ışınlarının neden olduğu potansiyel zararlarından cildin korunmasına yardımcı olur.

Cosmed ürünlerinde kadınların en çok ilgisini çeken selülit karşıtı ve tüy azaltıcı bakım ürünleri serisi bulunmaktadır. Kalça ve basen bölgelerinin yağ dokusunun esnekliğini kaybetmesi sonucu selülit görünümüne neden olur. Kusurlu bölgelerin pürüzsüzleşmesi ve yağ hücrelerinin kaybettiği esnekliği geri kazanması için Cosmed Selülit Serum ve Losyonları yardımcı olur.

 Sağlıklı bir cilde sahip olmak için cilt temizliği çok önemlidir. Çevresel etkilerden ve makyajdan dolayı tıkanan gözeneklerin temizliği için temel bakım yapılmalıdır.Cosmed DaytoDay serisi ölü derinin arınmasına ve nemlenmesine yardımcı olur. Bu serinin içerisinde jel, peeling, maske ve nemlendirici bulunmaktadır.Hormonal değişim, çevresel şartlar, yanlış ürün kullanımı ve dengesiz beslenme durumlarında aşırı sebum üreten cilt parlamaya ve gözenek tıkanıklığına neden olur.Cosmed Complete Benefit serisi ise akneli ve yağlı ciltlerin tüm ihtiyacını karşılamaktadır.

 Sağlıklı bakıma ulaşmak, cilt ihtiyaçlarını yerine getirmek ve günlük bakım için vazgeçilmez hale gelen Cosmed uygun fiyatı ile tüm tüketicilere uygun bir markadır.Cosmed ürünleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.