DDF Ürünleri

DDF Ürünleri

DDF Amerikalı doktor ve uzmanlar tarafından 1991 yılında kurulan dermokozmetik markasıdır. DDF ürünleri dermatolog Dr. Howard Sobel, şifalı bitkiler uzmanı Dr. Elaine Linker ve Biyokimya uzmanları ile iddialı ürünler geliştirmişlerdir. Ayrıca Procter Gamble markası ile büyüyerek Therapeutic Skincare dalında 2003 yılında dünya çapında lider olmuştur.

  Kadınların en önemli sorunlarından olan yaşlanma belirtisi, yaşlanmayı önlemek, akne sorunu, hassas ciltler ve lekeli ciltler için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çevresel şartlar, yanlış ürün kullanımı ve cilt temizliği yapılmaması cildin erken kırışmasına ve cilt hasarlarına neden olur. DDF bu soruna çözüm bularak tüm ciltlerin kullanımına uygun ürünler formüle ederek tüketiciye sunmuştur.Ayrıca kırışıklıkları ve yaşlanma belirtilerini önlemek amacı ile geliştirdiği ürünleri büyük ilgi görmüştür.

Yağlı ve akneli ciltlerin en büyük sorunu aşırı sebum üreterek gözeneklerin tıkanmasıdır. Tıkanan gözenekler sivilceye ve lekelere neden olabilir. Cildin homeo statik dengesini yeniden yapılandırmak için DDF markasının yağlı ciltlere yönelik tasarlanan temizleyicileri, kremleri ve jelleri kullanılabilir.

Ciltte görülen kahverengi lekeler ve cilt tonu bozukluğu cildin kötü görünmesine neden olabilir. Güneş ve yaşlanma lekelerin yoğunlaşmasına neden olur. Gerekli cilt bakımı yapılmadığı takdirde cilt melanin üretmeye devam eder ve lekeler çoğalmaya başlar. Lekelerin azalması ve açılması için DDF markasının tasarladığı temizleyiciler, kremler ve nemlendiriciler bulunmaktadır. Cilt lekelerinin ve renk bozukluklarının önüne geçmek için ideal ürünleri içerir.

 DDF hassas ciltlerin bakımını düşünerek hassas içeriklere sahip ürünler geliştirerek yan etkisi olmayan ürünleri piyasaya sunmuştur. Duyarlı, hassas ve tahriş sorunu olan ciltlerin nemini, yumuşaklığını ve eski sağlığını geri kazandırmak için güneş koruyuculu nemlendirici, temizleyici, göz çevresi kremi ve ultra nemlendirici ürünleri cilt sorunun en aza indirmek için savaşır.

Cilt bakımı ürünü seçerken cilt tipinize ve sorununuza uygun ürünler seçmeye özen gösteriniz. Kalitesiz ve aşırı kimyasal ürünler cildinizin daha kötüye gitmesine neden olur. DDF ürünleri uzman dermatologlar ve şifalı bitki uzmanları ile çalışarak dünya çapından tercih edilen ürünlere sahiptir. Tüm DDF ürünlerine ulaşmak ve incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.