Ürün Kodu : 9504
Barkod : 5018365009663

Dead Sea Spa Magik Saç Bakım Serumu 2x25 ml Hair Magic Serum


  Tükendi!  

Dead Sea Spa Magik Saç Bakım Serumu 2x25 ml

 

Dead Sea Spa Magik Hair Magic Serum Saç Bakım Serumu

 

Dead Sea Spa Magik Saç Bakım Serumu Saçınızı canlandırmak için özel olarak formüle edilmiş zengin Dead Sea mineralllerinden elde edilmiştir.
 
Dead Sea Spa Magik Saç Bakım Serumu Pro-Vitamin B5 içerir. Ekstra parlaklık ve yumuşaklık kazandırmak ve Kırık uçları onarmak için kullanılabilen bakım serumudur. Saçların elektriklenmesini engellemek, dolgunluk kazandırmak için kullanılabilir. 
 
. Dead Sea Spa Magik Saç Bakım Serumu saçlar için yepyeni bir ürün!
. Dead Sea Mineralleri ile Pro-Vitamin B5 (Panthenol)'ün mükemmel kombinasyonu saçınızın nem dengesini korurken, saça dayanıklılık ve elastikiyet kazandırabilr.
. Dead Sea Spa Magik Saç Bakım Serumu Ayrıca saç tellerinin kalınlığını %10 oranında arttırarak saça gözalıcı bir parlaklık ve yumuşaklık kazandırabilir.

 
 
Dead Sea Spa Magik Saç Bakım Serumu Formülasyonları
 
Dead Sea Mineralleri : Magnezyum, Potasyum Kalsiyum, Sodyum, (Bromit, Klorit, Sülfat olarak) eser miktarda Lityum içermektedir. Aqua(saf su), gliserin, stearil alkol, Behentrimonium klorit, Parafinum Liquidum (Mineral yağ), İzopropil miristat, Dimetikon, Amodimetikon, Trideceth-12, Setrimonium Klorit, Setil alkol, Maris sal (Dead Sea Mineral tuzu) Pantenol (Pro-Vitamin B5, parfüm, Hidantoin, Laktik asit
 
Dead Sea Spa Magik Saç Bakım Serumu Kullanım Şekli
 
Saçınızı Şampuanla yıkayıp duruladıktan sonra, Dead Sea Spa Magik Saç Bakım Serumunu saçlarınıza dipten uca doğru yedirin, saç diplerinize dairesel haraketlerle masaj yapın. Az miktarda serum ilavesiyle saçlarınızı tarayın. Tercihinize göre serum uyguladığınız saçınızı streç film ile veya banyo bonesi ile sarın ve aktif içerik maddelerinin saçınıza ve saç derisine iyice nufüs etmesini sağlayın. Ilık havlu ile sarıp bekleyin, spa formülü çalışsın. Dead Sea Spa Magik Saç Bakım Serumu saçınızda 2-5dk bekletin. Saçlarınızı ılık suyla çalkalayın.
 

BENZER ÜRÜNLER


POPÜLER ÜRÜNLER