Dermalogica Ürünleri

Dermalogica Ürünleri

Dermalogica 1986 yılında Amerika Birleşik Devletinde kurulmuştur. Dünya çapında 80’in üzerine ülkeye ulaşarak tüketicilerin ve profesyonellerin 1 numaralı markası haline gelmiştir. O günden bugüne kadar 324 ödül alarak kendini kanıtlamıştır.Kendi laboratuvarlarında cilt temizleyicileri, vücut ürünleri, cilt bakımı ve kırışıklık karşıtı ürünleriekibiyle geliştirmiştir.

Ergenlik çapında ve yağlı ciltlerde akneler ve sivilceler görülür. Dermalogica sivilceyi tetikleyen sorunların önüne geçilmesi ve oluşan sivilceyi gidermek için losyon, krem, peeling ve kremler tasarlamıştır. Aşırı sebum üreten cildin dengelenmediği ve tıkanan gözeneklerin temizlenmediği sürece sivilceler oluşmaya devam edecektir.

 Erken yaşlanan ya da yaşa bağlı kırışıklıkların azalması ve cildin sıkılaşması için ürün seçerken dikkatli olunmalıdır. Yanlış bir ürün cildin daha kötüye gitmesine ve cilt hasarlarının çoğalmasına neden olur. Dermalogica Age Smart serisi serum, krem, maske ve temizleyicisini kullanılarak kırışıklıkların önüne geçmek daha etkili olacaktır.

 Dermalogica sadece kadınları değil erkekleri de düşünmüştür. Tıraş anında oluşan kızarıklık, tahriş ve kuruluk acı ve batma hissi verir. Tıraş kremi, tıraş jeli ve tıraş öncesi bakım ürünü ile tıraş daha kolay olacaktır. Tıraştan dolayı oluşabilecek hassasiyeti azaltmak, tıraşın sebep olduğu kızarıklığı ve rahatsızlığı giderilmesinde yardımcı ürünlerdir.

 Güneş ışınlarından ve yaşlanmadan dolayı ciltte lekeler görülmeye başlar. Önüne geçilmediği takdirde lekeler daha da fazla çoğalmaya devam edecektir. Koyu lekelerin azalması, cilt tonunun eşitlenmesi ve cildin aydınlanması için geliştirilen Dermalogica Pure serisi serum ve nemlendirici ürünleriyle hiper pigmentasyon oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

 Dermologica markası dünyaca ünlü bir marka olup ürünleri 80’nin üzerine ülkeye ulaştırmıştır. Kırışıklık, lekeler, nemlendirici, vücut bakımı, saç bakımı, göz çevresi ve dudak bakımı ürünlerinin etkisi ile kendini kanıtlamış bir markadır.Dermalogica ürünleri eczaneler, resmi internet siteleri, spa ve cilt bakım merkezlerinde satışı yapılmaktadır.Tüm Dermalogica ürünlerini daha uygun fiyata almak için sitemizi inceleyebilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.