Eeose

Eeose cilt sağlığı olmadan cilt güzelliği olamayacağına dair felsefesiyle her tür cilt ve saç sorununa etkili çözümler sunmaya odaklanır. Bu kapsamda cilt sağlığını koruyacak özellikte dermakozmetik ve terapötik ürünler üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırır. Eeose’in geniş ürün yelpazesinde; kaş/kirpik bakımı, cilt bakımı, saç bakımı ve erkek bakım ürünleri yer alır.

Eeose Kaş Kirpik Serumu

Uzun kirpiklere, şekilli ve hacimli kaşlara sahip olmak pek çok kişinin hayalidir. Kaşlar bakışlara ifade kazandırdığı gibi uzun ve bakımlı kirpikler gözlerin ön plana çıkmasında oldukça etkilidir. Kirpikler makyaj ürünlerinin gözden doğru bir şekilde temizlenmemesi, genetik etkenler, kötü beslenme ve gözle fazla temas gibi nedenlerle kırılabilir ya da dökülerek seyrekleşebilir. Aynı şekilde kaşlar da yanlış alım nedeniyle incelebilir. Eeose kaş kirpik serumu çeşitli nedenlerle kirpiklerde oluşan zararların giderilmesi için gereken desteği sağlanması amacıyla kullanılabilir. Eeose kaş kirpik serumu kullanılarak kaşların ve kirpiklerin doğal yapısını destekleyecek bir bakım yapılır. Eeose kaş kirpik serumu kuru kirpik diplerine ve kaşlarına uygulanmadan önce kir, makyaj ve krem kalıntılarının tamamen temizlenmiş olması gerekir. Düzenli kullanım halinde ortalama 6 hafta sonunda kaş ve kirpik sayısında artma ile kaşlarda ve kirpiklerde dolgunlaşma ve uzama ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Eeose Sakal Serumu

Sakallar erkek görünümünün en önemli unsurlarından biri olmasına rağmen sakalların seyrek ve ince bir yapıda olması estetikten uzak bir görünüme yol açabilir. Bu durumda sakalların uzaması zorlu bir süreç olabileceğinden etkili bakım ihtiyacı ortaya çıkar. Sakal bakımının sağlanmasında kullanılabilecek en etkili ürünlerden biri olan Eeose Sakal Serumu kullanım kolaylığıyla ön plandadır. Vitamin, mineral ve bitkisel özlerden oluşan içeriğiyle Eeose Sakal Serumu sakalların yalnızca daha parlak ve gür bir görünüm almasını sağlamakla kalmadığı gibi sakal köklerinin güçlenmesinde de önemli bir rol üstlenir. 

Eeose Sakal Serumu tüm cilt tiplerine uygun olduğundan en hassas ciltlerde dahi kullanılabilir. Kullanımdan önce uygulama bölgesinin tıraş edilmesi halinde Eeose Sakal Serumu’nun kıl köklerine daha etkili bir şekilde nüfuz etmesi mümkün olabilir. Sakal çıkması istenilen bölge dışındaki göz çevreleriyle boyun bölgesine uygulama yapmamaya özen gösterilmelidir. Günde bir kez kullanım sonucu kıl köklerinde istenilen besleme etkisini yaratmayı hedefleyen Eeose Sakal Serumu günde bir kez olmak kaydıyla temiz cilde hafif bir masajla yedirilmelidir. Formülü cildi tahriş etmeyecek bileşenlerden oluştuğu için kaşıntı ya da kızarıklık gibi sorunlar yaşanmasına neden olmaz. Kullanımdan sonra durulama gereksinimi yoktur. 

Eeose Sakal Serumu erkeklere güçlü ve yoğun bir sakal görünümüne sahip olmak için ihtiyaç duydukları bakımı etkili şekilde sunabilen bir üründür. Eeose Sakal Serumu; kıl köklerini besler, kıl dökülmesini azaltır, mevcut kılların kalınlaşmasına ve yeni kıl oluşumunun hızlanmasına katkıda bulunur. Sakalların ihtiyaç duyduğu bakımı içeriğindeki doğal özlerle sunar. Mevcut sakalların güçlendirilmesinde önemli bir role sahip olan Eeose Sakal Serumu saçkıran gibi cilt sorunlarının neden olduğu olumsuzlukların azaltılmasında da etkilidir. Deriyi besleyip nemlendirerek pullu ve kuru görünümün giderilmesine yardım eder. Biotin, doğal bitki özleri, kerastime S, E vitamini ve pantenol gibi bileşenler sayesinde sakal sağlığının güçlenmesine, kırılma ve dökülme gibi sorunların oluşmasına yönelik bir ürün olarak ön plana çıkar.

Eeose Kolajen

Vücutta doğal olarak bulunan ve en önemli yapı taşlarından biri olan kolajen kas, kemik, tendon ve ciltte yer alan bir proteindir. Vücudun her yerinde oluşmasına karşın özellikle kemiklerde, bağ dokularda ve ciltte kolajen bulunur. Ancak yaş alma, sigara kullanımı ve UV ışığı gibi faktörlere maruziyet sonucunda vücuttaki kolajen üretimi azalır. Kolajen dermiste, üzerinde yeni hücrelerin büyümesi için uygun olan ve fibroblast denilen lifli bir hücre ağı oluşturur. Diğer yandan ölü deri hücrelerinin yenilenmesine de katkıda bulunur. Yaş almayla birlikte vücudun daha az kolajen üretmesi sonucunda derinin yapısal bütünlüğünün azalmasına bağlı olarak eklem kıkırdakları zayıflar ve kırışıklıklar meydana gelir.

Eeose Kolajen çeşitleri 12 yaş ve üzeri kişilerde kullanıma uygun olarak üretilir. Sabah ve akşam yemeklerinden sonra tok karnına birer tablet alınması önerilen Eeose Kolajen ilaç değildir. Bu nedenle hastalıkların tedavi edilmesi ya da önlenmesi amacıyla Eeose Kolajen çeşitlerinin kullanılması söz konusu değildir.

Eeose Kaş ve Kirpik Serumu Fiyatı Ne Kadar?

Eeose kaş ve kirpik serumu fiyatı çeşitli etkenlere bağlı olarak zaman içerisinde farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle satın alım işlemi öncesinde Eeose Kaş ve Kirpik Serumu fiyatı kontrol edilerek en doğru fiyat bilgisinin alınması mümkün olmaktadır.