Elancyl Ürünleri

Elancyl Ürünleri

Elancyl 40 seneye aşkın vücut ürünlerinde bilimi ve doğallığı birleştiren bir markadır.Vücudun incelmesi, çatlakların giderilmesi, selülitlerin azalması ve sıkılaşması için birçok ihtiyaca çözüm bulmuştur. Kadınların isteklerini yerine getirerek onların daha fazla güvenini yerine getiren bir marka haline gelmiştir.

 Elancy markasının tarihçesini anlatmak gerekirse; 1971 yılında selülitlere karşı masaj metodunu uygulayan ilk marka olmuştur. 1978 yılında kafeini selülit pazarından kullanmış ilk markadır. 1987 yılında mikro partikülleri selülitte kullanan ilk markadır.1998 yılında selülitlere karşı ürünleri dozlu olarak uygulayan ilk markadır. 2002 yılında krono-biyoloji ilk kullanan markadır. 2004 yılında günde 1 kez uygulama ile 24 saat etkili ürünleri bulunmaktdır. 2007 yılında yağ yakımına yardımcı olan ürünleri vardır. 2012 yılında inatçı ve zorlu selülitlere karşı Cellu Slim ürünü geliştirmiştir.

 Cellu Slimvücudun doğal incelmesini sağlamak, sabahları yağ yakmasına ve geceleri yağ depolamasını azaltmasına yardımcı olur. Hoş kokusu ve kolay emilir yapısı ile cilt tarafından kolayca emilerek uygulandıktan sonra tazelik ve esneklik kazandırır. Vücutta incelme, sıkılık ve zayıflama etkisi yaratır.

 Selülitlerin nedenleri bol su içmeme, spor yapmama, dengesiz beslenme ve yavaş çalışan metabolizmadır. Selülitler sadece kilolularda değil zayıflarda da görülür. Bu yüzden selülitle savaşmak için Elancy ürünlerinin kullanarak güveninizi arttırabilirsiniz.

Hamilelik dönemi, hızlı kilo alıp verme ve ergenlik döneminde oluşan çatlaklar hem ruhsal hem de bedenen rahatsızlık verir. Oluşmuş ve yeni başlayan çatlakların görünümünü hafifletmek için kremleri ve jelleri bulunur.Özellikle anne adaylarının tercih ettiği çatlak jelleri ve kremleri ile etkisini kanıtlamıştır.

 Sadece vücut bakımı için yenilikler yapan Elancyl ürünlerinin etkisini arttırmak ve tüketicilere daha iyi ürünler tasarlamak için doğal içerikler kullanarak tüketicilerin güveneni kazanmıştır.Elancy ürünlerine indirimli ve kolayca sahip olmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.