Marka :
Ürün Kodu : 2525
Barkod : 5010724525937

Femfresh Genital Bölge Yıkama Jeli 250 ml

217,80 TLFemfresh Genital Bölge Yıkama Jeli 250 ml

Femfresh Daily Intimate Wash

Femfresh Bayanlara Özel Genital İntim Böllgesi Temizliği İçin Hassas Yıkama Jeli

Genital Bölge temizleme jeli

 

Genital Bölge Yıkama Jeli
 
Günlük Kullanım
 
Papatya ve Aloe Vera İçerikli
 
Bu nazik yıkama jeli genital bölgeyi temizlemeye yardımcı olurken, sağlıklı bir pH dengesi yaratmayı destekler. Femfresh içeriğindeki Papatya ve Aloe Vera gibi yatıştırıcı özler ve hoş kokusu sayesinde gün boyu devam eden bir tazelik sağlamaya yardımcı olur.

 

genital bölgede tertemiz bir koku için...
 

Femfresh tarafından genital bölgenin ihtiyaçlarına ve pH dengesine göre geliştirilen yıkama jelleri ve ıslak mendiller yardımıyla, genital bölgenizi güvenle temizleyebilir ve hassas formüllü deodorantı yardımıyla kötü koku oluşumunu engelleyebilirsiniz. Gün içerisinde dışarıda, tuvaletten sonra veya aşırı terlemeye maruz kalabileceğiniz spor gibi faaliyetler öncesinde femfresh?inizi kullanarak gün boyu tertemiz ve mis gibi kokabilirsiniz.

 

Özel bölgenizin ihtiyaçlarının farkında mısınız?

 

Ergenlik döneminden menopoz dönemine kadar geçen sürede genital bölgenin pH değeri vücudun diğer bölgelerindeki pH değerinden farklıdır. Genital bölgenin düşük pH değerine sahip olması kendisini tahrişe karşı daha kolay koruyabilmesini sağlamaktadır .

 

Ancak sıradan duş jelleri genital bölgenin pH dengesi için uygun olmadığından, kuruluk ve tahrişe yol açabilir. Kuruluk ve tahriş, beraberinde mantar ve enfeksyonlara, hatta kötü kokuya ve kişinin cinsel ilişki sırasında isteksiz ve mutsuz olmasına neden olabilir.

 

Ayrıca cinsel ilişki sonrası genital bölgenin pH dengeleyici bakım ürünleriyle temizlenmesi, olası enfeksiyon, tahriş ve kuruluğun engellemesine yardımcı olur. Bu demek oluyor ki genital bölgenizin özel bir bakıma ihtiyacı var. Genital bölge için yapılan özel bakım kişinin daha güvenli, sağlıklı ve mutlu olmasını sağlar.

 


BENZER ÜRÜNLER


POPÜLER ÜRÜNLER