Marka :
Ürün Kodu : 2526
Barkod : 5010724525951

Femfresh Triple Action Genital Bölge Yıkama Jeli 250 ml

244,43 TL Femfresh Yatıştırıcı Genital Bölge Yıkama Jeli 250 ml 

Femfresh Soothing Daily Intimate Wash

Genital İntim Böllgesi Temizliği İçin Yatıştırıcı ve Rahatlatıcı Yıkama Jeli

Femfresh Bayanlara Özel Genital İntim Böllgesi Temizliği İçin Hassas ve Yatıştırıcı Yıkama Jeli

Genital Bölge temizleme jeli

Genital Bölge Yıkama Jeli
Günlük Kullanım
Probiyotik ve Yaban Mersini İçerikli
 
Genital bölgenin doğal savunmasını harekete geçiren probiyotikler ile zenginleştirilmiştir. İçerisinde nemlendirici ve koruyucu özelliği ile bilinen Yaban Mersini Yağı bulunmaktadır.
Femfresh 3'lü etkili rahatlatıcı yıkama jelinin pH değeri, genital bölgeye göre ayarlanmıştır.
 

 

Femfresh tarafından genital bölgenin ihtiyaçlarına ve pH dengesine göre geliştirilen yıkama jelleri ve ıslak mendiller yardımıyla, genital bölgenizi güvenle temizleyebilir ve hassas formüllü deodorantı yardımıyla kötü koku oluşumunu engelleyebilirsiniz. Gün içerisinde dışarıda, tuvaletten sonra veya aşırı terlemeye maruz kalabileceğiniz spor gibi faaliyetler öncesinde femfresh?inizi kullanarak gün boyu tertemiz ve mis gibi kokabilirsiniz.

Özel bölgenizin ihtiyaçlarının farkında mısınız?

Ergenlik döneminden menopoz dönemine kadar geçen sürede genital bölgenin pH değeri vücudun diğer bölgelerindeki pH değerinden farklıdır. Genital bölgenin düşük pH değerine sahip olması kendisini tahrişe karşı daha kolay koruyabilmesini sağlamaktadır .

Ancak sıradan duş jelleri genital bölgenin pH dengesi için uygun olmadığından, kuruluk ve tahrişe yol açabilir. Kuruluk ve tahriş, beraberinde mantar ve enfeksyonlara, hatta kötü kokuya ve kişinin cinsel ilişki sırasında isteksiz ve mutsuz olmasına neden olabilir.

Ayrıca cinsel ilişki sonrası genital bölgenin pH dengeleyici bakım ürünleriyle temizlenmesi, olası enfeksiyon, tahriş ve kuruluğun engellemesine yardımcı olur. Bu demek oluyor ki genital bölgenizin özel bir bakıma ihtiyacı var. Genital bölge için yapılan özel bakım kişinin daha güvenli, sağlıklı ve mutlu olmasını sağlar.

 


BENZER ÜRÜNLER


POPÜLER ÜRÜNLER