Marka :
Ürün Kodu : 3540550009629
Barkod : 3540550009629

Filorga Age Purify Intensive Çift Etkili Serum 30 ml

%15
2.949,00 TL 2.506,65 TLFilorga Age Purify Intensive Çift Etkili Serum 30 ml

  • Filorga Age Purify Intensive Çift Etkili Serum daha pürüzsüz ve temiz bir cilt için formüle edilen ilk bakımdır.
  • Cilt yaşlanmasının ilk belirtilerinin ortaya çıkmasında ve aynı zamanda kusurlarda da harekete geçmek isteyen kişilerin beklentilerini karşılamak için özel olarak formüle edilmiş bu günlük serum, karma ve yağlı ciltleri nemlendirir.
  • Yaşlanmanın ilk belirtilerini (kırışıklıklar ve ince çizgiler) gösteren, kusurlara eğilimli karma ve yağlı ciltler için idealdir. HYALURO-YOUTH CX, estetik tıp alanındaki uzmanlığın sonucu olarak, kırışıklıkların hafiflemesi için: hyaluronik asit, pürüzsüzleştirici peptit ve pürüzsüz kırışıklıkları dolduran glikopeptid içerir.
  • Kusurların hafiflemesi için dermatolojik uzmanlıktan kaynaklanan DERMO-RESCUE CX: 5 mikro soyucu asit, çinko ve çoklu arındırıcı bir madde ile birleşerek gözenekleri, kızarıklığı, parlaklığı, siyah noktaları ve sivilceleri azaltır.

Kullanımı

sabah ve akşam kullanın.

Ürün İçeriği

Aqua (Su), Propandiol, Butilen Glikol, Dikaprilat / Dikaprat, Glukonolakton, Gliserin, Alkol Denat., Silika, Hidroksietil Akrilat / Sodyum Akriloildimetil Taurat Kopolimeri, Çinko PCA, Butilen Glikol, Sodyum Hidroksit, Parfüm (Koku) Crispus (Carrageenan), Levulinic Acid, Pentylene Glycol, Peumus Boldus Leaf Extract, Maltodextrin, Sodium Levulinate, Azelaic Acid, NCTF Chronospheres, Glycolic Acid, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Hydrolyzed Soya Flour, Sodiumacytroate28 (Krom Hidroksit Yeşili), Ksantan Sakızı, 1,2 Heksandiol, Kaprilil Glikol, Niasinamid, Etilheksil Salisilat, Butil Metoksidibenzoilmetan, Dietilheksil Syringylidenemalonate.


BENZER ÜRÜNLER


POPÜLER ÜRÜNLER