Golden Rose

Uzun yıllardır kozmetik sektöründeki faaliyetlerini sürdüren Golden Rose kaliteli ürünleri ve moden çizgisi ile beğenilerin odak noktasındadır. Kullanıcıların cilt sağlığını korumayı ön planda tutan bir anlayışın sonucu olan Golden Rose ürünleri her geçen gün daha da çeşitlenmektedir. Markanın makyaj ürünleri ile makyajın taze ve genç tutulması çok kolay. Her makyaj tarzına uyum sağlayan makyaj ürünleri içinden herkesin kendi beğenisine uygun olanı bulma imkanı vardır. 

Golden Rose Gloss

Makyaj yapmak pek çok kişinin kendisini çok daha iyi hissetmesini sağlar. Yapılan makyajdan en etkili sonucun alınabilmesi için yüzdeki her alana özel üretilmiş, kaliteli ve elbette kişiye uygun ürünler kullanılmalıdır. 

Kadınlar için dudak makyajı çok önemlidir ve en çok ilgi gösterdikleri makyaj malzemeleri arasında dudak parlatıcıları ilk sıralarda yer alır. Golden Rose Gloss çeşitleri kaliteli yapısı ve dudaklardaki doğal duruşu ile her kadının makyaj çantasında olmasını istediği ürünlerdendir. Birçok farklı yapısı ve rengiyle Golden Rose Gloss çeşitleri tüm kadınları kendilerine hayran bırakma konusunda iddialıdır.

Golden Rose Gloss çeşitleri günün her saati ve her ortamda kullanılabilir. Hafiflik ve doğallık sağlayan dudak parlatıcıları aynı zamanda dudakları nemlendirerek çatlamalarını önleme özelliğine sahiptir. Golden Rose Gloss likit yapısı sayesinde kolay kullanılır ve dudakta ağırlaşmaz. Aynı zamanda dudaklara çekici bir görünüm kazandırır.

Golden Rose Gloss çeşitleri likit yapılarıyla dudağın her alanına kolayca yayılır, dudağa parlaklık ve daha dolgun bir görünüm kazandırır. İnce dudaklarda açık renkli ürünler ile son derece etkili sonuçlar alınması mümkündür. Tüm makyaj ürünlerinde olduğu gibi dudak parlatıcısı seçerken de dudak yapısına uygun olmasına özen gösterilmelidir. İnce dudaklar şeffaf renkli parlatıcılarla daha zarif ve büyük görünebilir. Kalın dudaklarda kırmızı ve bordo renkli Golden Rose Gloss dudak parlatıcılar kullanılarak göz alıcı bir görünüm yakalanabilir.

Golden Rose Maskara

En yaygın kullanılan kozmetik ürünlerinden maskara etkileyici bir makyajın olmazsa olmazları arasında kabul edilir. Golden Rose maskara farklı özelliklere sahip çeşitlerde üretilir. Golden Rose maskaralarının fırça yapıları ve renklerine göre pek çok farklı türü vardır. Hacim veren, uzun gösteren, şekillendiren, vitamin içerikli, şeffaf, siyah, 3D ve renkli türleri bulun Golden Rose maskaraların her birinin kendine has özellikleri vardır.

Golden Rose All in One maskara kirpiklerin tamamına ulaşarak hacimli bir görünüm kazandırır. Kıvırma özelliğiyle birbirlerine yapışmasını önler. Böylece kirpikler daha uzun görünür. Kirpikleri tek tek taradığı gibi geliştirilmiş kalıcı özelliğiyle gün içerisinde tekrar tekrar uygulanması gerekmez. 

Golden Rose 3D kullanıldığında çok fazla işlem yapılmadan uzun ve dolgun kirpiklere ulaşılabilir. Smokey maskara dumanlı görünüm verir. Çok küçük hareketlerle etkileyici bir görünüm verdiğinden güzel kirpiklere sahip olmak için fazla uğraşılması gerekmez. 

Waterproof maskara suya dayanıklı olduğundan akmaz. Yağmurlu havalarda da havuzda da rahatlıkla kullanılabilir. Kirpikleri dolgun gösterir ve birbirlerine yapışmalarını önler. Ancak temizlenmesi için göz çevresine özel temizleyici ürünler kullanılmalıdır.

Besleyici özelliğe sahip olan vitaminli maskara kirpikleri güçlendirerek hacim verir. Böylece daha dolgun bir görünüm kazandırır. Özel olarak geliştirilmiş fırçası sayesinde kirpikler diplerinden uçlarına kadar tek tek taranabilir. En uygun Golden Rose maskara ürünlerinin seçilmesiyle gün boyu etkileyici bir görünüş elde edilebilir.

Golden Rose Ruj

Makyaja çarpıcı dokunuşlar yapmanın en etkili yolu doğru ruj tercih etmekten geçer. Makyaj yaparken cilt sağlığını korumaya da özen gösteren kadınların tercihi Golden Rose ruj çeşitleri dudak makyajı için trend renk ve modellerde üretilir. Gündüz ya da gece kullanıma uygun alternatiflere sahip Golden Rose ruj çeşitleri ile dudakların olduğundan daha ince ya da daha kalın gösterilmesi mümkün. Kalıcı etki sağlamak için Golden Rose çıkmayan ruj modelleri tercih edilebilir.

Golden Rose ürün yelpazesinde klasik modellerin yanı sıra likit ve lipstick gibi seçenekler de bulunur. Likit ürünler geniş renk seçeneklerine sahip oldukları gibi çeşitli vitaminlerle ve yağlarla zenginleştirilmiş içerikleriyle dudak bakımına da katkıda bulunur. Golden Rose likit rujların fırçası pratik bir kullanım olanağı sağladığından dışa taşma olmaz. Mat yapıdaki rujlar kısa sürede kurur ve dudakta sabit bir görünüm alır. Yeme ya da içme sırasında bozulmadığından tazelenmesi gerekmez. 

Golden Rose tüm rujlarını dermatolojik testlerden geçirdikten sonra satışa sunar. Ürünler yoğun pigmentasyona sahip olduğundan kat kat ruj sürülmesi gerekmez. Ruj katlarının neden olduğu çatlak, pullanma gibi kötü görüntü de meydana gelmez.

Golden Rose Rimel

Golden Rose rimel çeşitleri makyaj sırasında gözlere çarpıcılık kazandırarak büyüleyici bakışların ortaya çıkmasını sağlar. Birbirinden farklı çeşitlerde üretilen Golden Rose rimelleri farklı kirpik tiplerinde kullanıma uygundur. Etkili bakışlar kazanmanın garantili yolu olan Golden Rose rimel modelleri özel formüle edilirler. Bu sayede kirpiklere doğal bir parlaklık vererek gözlere ışıltı kazandırırlar. Kirpikleri besleyici özelikleri ile kopma ve dökülmeleri önlerler. Düzenli kullanımla birlikte zaman içerisinde kirpikler güçlenir. Provitamin B5, A ve E vitamin toplarının salgılandığı Golden Rose rimel modellerinin kullanıldığı kirpikler daha yoğun görünür. 

Tercih edilen modelere göre rimel çeşitleri kirpiklere farklı derecelerde hacim kazandırma özelliğine sahiptirler. Dayanıklı formüllerle üretildiklerinden kirpiklerde uzun süre kalan rimeller göz çevresine bulaşmaz. 

Golden Rose Dudak Yağı

Dudaklar yüzün en çok dikkat çeken bölümlerindendir. Dudakların sağlıklı bir görünümü olması için etkili bir bakım rutinine gereksinim duyulur. Golden Rose dudak yağı özel bileşenleri sayesinde dudakları besler, nemlendirir ve daha parlak görünmelerini sağlar. Dudakları aynı zamanda pH seviyesine göre nemlendirerek yapışkanlık hissi söz konusu olmadan pürüzsüz bir parlaklık edinilmesini sağlar.

Dudakları nemlendirme ve daha dolgun bir görünüm kazandırma özelliği taşıyan Golden Rose dudak yağını makyaj yapmaya başlamadan önce dudaklara sürmek, sürülen rujun dudakta çok daha uzun süre kalıcı olmasında önemli bir etkiye sahiptir. Golden Rose dudak yağı kullanımı dudakların çatlamasını önlemeye de katkıda bulunur. Dudak yağı kullanılarak dudaklara yönelik etkili ve yoğun bir bakım yapılması şansı elde edilebilir.

Golden Rose Fiyatları

Kaliteli ve görsel açıdan etkileyici bir makyaj için ihtiyaç duyulan tüm özelliklere sahip olan Golden Rose ürünleri geniş bir fiyat aralığında satışa sunulur. Ürün tipine, içeriğine, kullanım amacına ve alanına göre çeşitli özellikler değerlendirilerek Golden Rose ürünlerinin fiyatları belirlenir.