Hamadi Ürünleri

Hamadi Ürünleri

 Hamadi, 2004 yılında Jamal Hammadi tarafından piyasaya sürülen bir markadır. Jamal Hammadi dünyaca ünlü yıldızlarla beraber çalışmış, birçok ülkede adından söz ettiren profesyonel saç stilistidir. Markanın en önemliği özelliği saça bakım sunan, saçı nemlendiren ve parlak, canlı görünüme kavuşturmayı amaçlayan doğal, organik ürünleri baz alan saç bakım serilerini piyasaya sunmuş olmasıdır. Özel bitkiler, bitki yağları ve doğal bileşenler içeren ürünler herhangi bir ek madde ve kimyasal madde bulunmaz. Ürünlerinin içeriğinde hoş koku oluşturmak için bile esans bulundurmaz. Özellikle saç bakım ürünleriyle en çok tercih edilen, özel içerikleriyle saç bakımı ve saç derisi konusunda uzman bir markadır.

 Marka vizyonu olarak kullanıcılara en iyi, en kaliteli ürünleri üretmeye odaklanmış kaliteden ödün vermeyen özel bir markadir. Her üründe olduğu gibi öncelikle ürün tercih ederken dikkat edilmesi gereken; doğru ürün kullanımıdır. Cilt bakım ürünlerinde de saç ürünlerinde de aynı şekilde öncelikle kendimizi tanımalı, cilt yapımızı, cilt dokumuzun tepkilerini, saç tipimizi ve yaşadığımız problemin çözümüne odaklı ürünü tercih etmeliyiz. Doğru ürün tercih edildiğinde düzenli kullanımla kolayca çözüme ulaşabiliriz.

 Nemlendirici saç bakım kremleriyle saçları ihtiyacı olan nemi kazandırır içeriğindeki shea yağı ile derinlemesine bakım sağlar. Şekillendirici krem ile saçlarınıza durulamaya gerek olmadan kolayca şekil vermeye olanak verir. Aynı zamanda hacimli, ışıltılı, canlı bir görünüm verir. Nemlendirici balsam ile kalın telli, kıvırcık saçların taramasını kolaylaştırır, şekil almasına yardımcı olur. Shea yağı içeren iyileştirici pomad krem ile egzama ve enjeksiyonları iyileştirmek için mükemmel bakım sağlar. Ayrıca ciltte oluşan çatlaklara topuk ve dirseklere de kullanılabilir. Elektriklenmeyi Önleyici Bakım Spreyi ile saçlarınızın elektriklenmesini önler ayrıca kepeklenme, saç dökülmesi ve saç uzamasına yardımcı olur. Saç bakım maskesiyle zayıf, yıpranmış saçları güçlendirir, ışıltılı canlı bir görünüm sunar. Aynı zamanda saçı nemlendirerek, esnekliğini geri kazandırır. Saçın gösterdiği farklı reaksiyonlar için geliştirilmiş şampuanlar ile oluşan sorunlara karşı çözüm sunarak saçlarınıza komple bakım sunar.

 


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.