Institut Esthederm Ürünleri

Institut Esthederm Ürünleri

Institut Esthederm ileri teknoloji ile tasarladığı ürünleri tüketicilerin güzellik, sağlık ve estetik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Institut Esthederm yalnız güzellik değil estetik ve sağlık açısından da uzman bir markadır. Markanın ismi bu üç alanı da içerisinde bulundurmuştur.

 Institut (Enstitü) araştırma, öğrenme ve güzellik mabedi anlamlarına gelmektedir. Esthe (Estetik) kusursuz güzelliği işaret eder. Derm ise genç bir görünüm hedefleyen cilde ve dermatolojiyi işaret etmektedir.

Institut Esthederm cildinize saygı duyarak çevresel etkilerin cildinize yarattığı zararı düzeltmek, ihtiyacını karşılamak ve hücresel bakımı yapmak için cildin ihtiyacı olan çözümü karşılamaktadır. Özellikle cilt mevsim değişikliklerinde farklı aşamalara girebilir. Özel formüllü ürünleri ile cildin yenilenme sürecini dengelemeye yardımcı olur. Cilt sağlığını korumak için ihtiyaç duyduğu her şeyi Institut Esthederm karşılamaktadır.

Institut Esthederm’in 6 ana güneş felsefesi bulunmaktadır. Güneşe az maruz olmak çok fazla güneşte kalmak kadar zararlıdır,cilt aşırı korunmaktansa güneşe alıştırılmalıdır, bronzlaşma cildin doğal savunmasıdır, bronzlaşma cildi korur, herkes güneşin keyfini yaşamalı ve SPF yeterli bir gösterge değildir.Institut Esthederm bu 6 prensibi ile güneş ürünlerinde kendilerine güvendiklerini kanıtlamıştır.

 Güneşin etkilerine karşı cilt tiplerini incelersek; normal cilt buğday tenlidir. Çabuk bronzlaşır ve çok nadir yanık görünür. Hassas ciltlerde yanık bronzlaşmadan daha hızlı oluşur. Genellikle beyaz tenlidir. Toleranslı cilt güneşe aşırı maruz kaldığında kızarıklık, yanma ve rahatsızlık hissi verir. Yüksek derecede reaktif ciltlerde hormon tedavisinde etkilenen ciltlerde ve hamilelerde kahverengi lekeler ve yara dokuları ortaya çıkar.

 Markanın en çok beğenilen ve merak edilen ürün olan hücre yenileyici serum cilt kalitesini yükseltmeye ve canlılığını arttırmaya yardımcı olmaktadır. Erken yaşlanma belirtilerini ertelemek için ideal bir serumdur.

Institut Esthederm1999 yılında araştırmacılar tarafından hücresel su yaratmıştır. Formüle ettikleri bu su hücrede bulunan suyun kopyasıdır. Cilt bakım ürünlerinin hepsinde busu bulunur. Markanın ürünlerini ve Hücre Yenileyici Serumu daha detaylı incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.