John Frieda

Parlıklık, dayanıklılık ve çabuk uzama sağlıklı saçların en önemli göstergeleri arasında sayılır. John Frieda şampuandan saç kremine, saç spreyinden maskesine kadar geniş ürün çeşitliliği ile saçlara kökten uza bakım yapma imkanı sağlar.

Ürünler belirli bir saç rengi ya da tipinden bağımsız olarak her renk ve yapıda saça özel olarak ve ayrı tasarlanır. 

John Frieda Şampuan

En çok tercih edilen John Frieda ürünlerinden şampuanlar her tür ve renk saça özel olarak üstelik doğal özler içeren formüllerle hazırlanır.

Brilliant Brunette saçlarının daha koyu bir tona sahip olmasını isteyen kadınlar için ideal bir üründür. Saçları temizlerken koyulaştıran şampuanın formülünde kakao ve çuha çiçeği yağı vardır. Böylece kahverengi saçların temizliği, rengi ve sağlığı garanti altına alındığı gibi ışıl ışıl parlaklık da kazanırlar.

John Frieda Miraculous Recovery bakım şampuanı kuru ve yıpranmış saçlar için özel olarak üretilmiştir. Nemsiz kalan saçlara yönelik amino onarım kompleksiyle güçlendirilmiştir. Saç yüzeyindeki hasarları yüksek oranda iyileştirirken saçlara yumuşaklık ve parlaklık da kazandırır.

John Frieda Saç Açıcı Sprey

John Frieda saç açıcı sprey papatya özü ve limon içeren peroksit renk açıcı formülüyle ısı veren şekillendiricilerle aktif hale gelir. Bu özellikleri ile sarı saçların rengini bir buçuk tona kadar açmaya ve parlaklık kazandırmaya katkıda bulunur. 3 ila 5 kullanımda kademeli olarak saç rengini açmayı destekleme özelliğine sahip ürünün maksimum 10 kullanımı sonucu saç renginin açılması mümkün olur. 

En iyi sonucun elde edilebilmesi için bakım kreminin uygulanmasının ardından havluyla kurutulmuş saça sıkılması ve daha sonra şekil verilmesi gerekir. 

John Frieda Saç Maskesi

John Frieda saç maskesi saçları onarmaya, nemlendirmeye ve beslemeye yönelik olarak tasarlanmış bir üründür. Düzenli olarak kullanım halinde saça ihtiyacı olan canlılığı kazandırır. Her kullanıcı kendi saç tipine uygun saç maskesi çeşidini seçerek optimum fayda sağlayabilir. Kuru ve yıpranmış saçlara özel John Frieda Full Repair saç bakım maskesi tek kullanımda dahi hasar görmüş saçlarda %90’a varan oranlarda onarabilir. İçindeki doğal ve saç sağlığı açısından faydalı yağlar, ağırlaşmış boyalı saçları yeniden eski formuna ve ışıltısına kavuşturarak hacim kazandırır.

John Frieda Mor Şampuan

Mor şampuan sarı saçlara sahip olan kadınların kuaföre gitmeye gerek kalmadan saçlarını düzgün bir şekilde boyamalarına imkan verir. Bunun için uzun süreler boyunca beklenmesi gerekmez. John Frieda mor şampuanın fark yaratan renk yenileyici optik aydınlatma teknolojisi sayesinde UV ışınlarını mümkün olan en hızlı şekilde emen saçlar yalnızca üç yıkama gibi kısa bir süre içinde istenilen sarı rengi kazandırır. Boyalı saçlar hafif beyaz - mavi bir ışıltı kazandığı gibi doğal renk görüntüsü alır ve sağlıklı bir şekilde parlar.

John Frieda Serum

John Frieda serum çeşitleri farklı saç tiplerine uygun özelliklerde üretildiğinden saçlara ihtiyacı olan bakımı sağlar. Saçları yumuşatarak pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Ayrıca neme ve ısıya karşı koruma sağlama özelliği de vardır.

John Frieda Fiyatları

John Frieda ürünleri geniş bir fiyat aralığında satışa sunulur. Ürünlerin fiyatları belirlenirken ürünün tipi, içeriği ve gramajı gibi farklı etkenler değerlendirilir.