Jowae


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

Hava kirliliği, ultraviyole ışınları, yorgunluk ve stres gibi etkilerden dolayı cilt değişen ve hızlanan hayat rutininde doğal dengesini korumak için zorlanır. Ales Groupe, cildi günlük saldırılara karşı korumak için bitkisel kozmetik alanında yapılan çalışmalardan ilham alan ilk cilt bakım markası Jowae yarattı, Jowae patent başvurusu yapılan, antioksidan etkili doğal aktif içerik Lumifenol ve Kore’nin medikal geleneksel bitkilerini bir araya getirmiştir.
Markanın hedefi paraben, kimyasal koruyucu, mineral yağ, silikon hayvansal içerik ve sentetik renklendirici içermeyen %93 doğal kaynaklı içerikleri ile 21 referansa sahip cilt bakım markasıdır. Fransa – Kore işbirliği ile bitkisel kozmetik alanında yapılan çalışmalardan ilham alan Jowae Laboratuvarları, günlük saldırılara karşı cildi doğal dengesine kavuşturmayı hedeflemektedir.
Doğal bakım ürünlerine yaptığı yatırım ve inovasyonlarla Jowae Laboratuvarları, Sempervivum Tectorum ekstresinden gelen ve patent başvurusu yapılan antioksidan etkili Lumifenolü tercih etti. Sukulent bitkisinin medikal bir türü olan ve en zorlu koşullarda bile eşsiz bir dayanıklılığa sahip pşan Lumifenol cildi doğal dengesine kavuşturmak için tüm Jowae ürünlerinin doğal aktif içeriği olarak kullanılmaktadır. Lumifenol, Kore’nin medikal ve geleneksel bitkileri ile kadınların kusursuz bir cilde sahip olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.
Tüm kadınlar kusursuz bir cildin hayalini kurar. Kırışıklık ve koyu lekeler olmadan, ışıltılı ve eşit bir cilt dokusuna sahip pürüzsüz bir cilttir. Güney Kore’de bu hayal Kore’nin medikal ve geleneksel bitkileri sayesinde gerçektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.