Klorane Ürünleri 

 Klorane Pierre Fabre grubu tarafından üretilen botanik uzmanı bir markadır. 1966 yılından günümüze kadar yenilikçi ürünler üretmiştir. Özenle seçtiği bitkiler ile yüksek kaliteli, güvenli ve etkililiği kanıtlanmış ürünler sunmaktadır. Marka ürünlerini üretirken bitkilerin gösterdiği etkiler Klorane Laboratuvarlarındatest edilmekte ve etkililikleri onaylanmaktadır. Bitkilere olan tutku ve bilimsel tecrübenin yanında doğayı koruma ve doğaya olan saygıyı her zaman ön planda tutmayı benimsemiş bir markadır.

 Starların kullandığı Klorane markası gücünü kaliteli ve zengin içeriğinden almaktadır. Saçların bakımlı ve güzel olması bireyler üzerinde pozitif etki yaratarak motivasyonunu etkilemektedir. Kıvırcık, düz, yağlı, kuru her türlü saç tipine göre farklı saç bakım ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Klorane, alerjiye neden olmadan bakım sağlamak için ideal bir markadır.

 Saç bakım alanında etkili ürünleriyle bilinen Klorane hassas ciltler için geliştirilmiş saç yapısını besleyici özelliktedir. Klorane nar özlü şampuan nar kabuğunda bulunan kreatinin etkisiyle saçlara parlaklık kazandırır. Nar özlü serinin bir diğer üyesi bakım kremiyle saçın esnekliğini arttırarak saç kalitesini artırır ve bakım sunar. Klorane nar özlü seri ile saçları mat görünümden kurtarmak ve canlı sağlıklı saçlara kavuşmanız mümkün.

 Saç dökülmesine karşı, saçların incelmesi ve seyrelmesini önlemek için Klorane bakım serumu bakım oluşturulabilir. Doğal yapısıyla zengin vitamin ve mineral içeriğiyle saçları diplerden uçlara kadar besler. Klorane saç bakım ürünleriyle birlikte Klorane Serum kullanıldığı zaman birçok saç problemi ortadan kalkmasına yardımcı olur. Saç bakımında unutulmaması gereken kilit nokta sağlığın içten dışa olmasıdır. Yani doğru beslenme, günlük yeterli su alımı ve stresin kontrolü saç bakımında önemlidir.

 Saç dökülmesinin sebeplerinden biri de vücuttaki demir eksikliğinden kaynaklanmaktadır.  Demir eksikliğinin tedavisi ile birlikte Klorane kinin içeren saç bakım ürünlerinin kullanılmasıyla kaybedilen saçların yerine yeni saçların çıkması sağlanabilir. Bakımlı saçların önemini dikkate alarak oluşturulan bu saç bakım ürünleri her saç rengine, saç tipine göre özel olarak tasarlanmış kaliteli saç bakımının vazgeçilmez ürünleridir.

 Saç bakım ürünleriyle ön planda olan Klorane’ nin aynı zamanda nemlendirici ve koruyucu özellikli duş jelleri de bulunmaktadır. Saç, bakımında olduğu gibi vücut için de özel içeriklerle, hoş kokularla hazırlanmış duş jelleriyle duşunuzu keyifli bir hale getirir. 


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 71 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.