Ücretsiz Kargo
20%
1.590,00 TL 1.272,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.590,00 TL 1.272,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.590,00 TL 1.272,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.590,00 TL 1.272,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.590,00 TL 1.272,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.590,00 TL 1.272,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.590,00 TL 1.272,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.590,00 TL 1.272,00 TL
Ücretsiz Kargo
20%
1.590,00 TL 1.272,00 TL

Lancome

Fransa’nın dünyaca ünlü kozmetik devlerinden Lancome her kadını etkileyecek ürün çeşitliliği ve kalitesi ile kullanıcıları cezbeder. Dünyanın en büyük kozmetik markalarından biri olan Lancome parfüm, cilt bakımı, kişisel bakım ve makyaj alanlarında öncü isimlerden biridir. Farklı yaşlarda ve farklı beğenilere sahip kadınlara hitap eden çeşitlilikteki ürün yelpazesi ile kadınların bakımlı, öz güvenli ve iyi hissetmesinde önemli bir rol üstlenir.

Fransız güzelliğinin özünü temsil eden Lancome yaşlanma karşıtı krem, serum ve nemlendiricilerle cilt bakımında fark yaratmaktadır. Cilt tipine uygun Lancaome ürünleri seçilerek kusursuz bir cilde sahip olmak için cilt düzeltilebilir, iyileştirilebilir, nemlendirilip canlandırılabilir. 

Markanın birbirinden seçkin ürünleri arasında yer alan parfümlerden birini imza parfümü yapmak da kaliteli makyaj ürünleriyle yapılan etkileyici bir makyajla yüze istenilen ifadeyi kazandırmak da mümkün. Kozmetik ürünler seçilirken yanlış ve kalitesiz ürünler kullanmanın ciltte onarılması zor hasarlara neden olabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle kalitesinden emin olunan markaların ciltte herhangi bir zarara neden olmayacağı kanıtlanmış ürünlerinin kullanılması tercih edilmelidir.

Lancome Parfüm

Lancome sektörünün öncü isimlerinden biri olarak uzun yıllardır idol haline gelen kokular üretmekte ve bu kokuları klasik formuyla piyasaya sürmeye devam etmektedir. Lancome tarafından üretilen kokuların cazibesinin altında yatan temel neden Fransız ustalığıdır. Markanın tüm dünyada satış rekorlarına imza atan premium parfüm serileri arasında La Vie Est Beller, Idole, Tresor, Hypnose Homme, Oud Ambroisie, L’Autre Oud, Lavandes Trianın, Oud Bouget, Oranges Bigarades, Le Case Nude, Poeme, La Nuit Tresor, Hypnose, Miracle, Tresor Midnight Rose, La Nuit Tresor Caresse, Tubereuses Castane, Jasmins Marzipane, Santal Kardamon, Iris Drages ve O de l’Orangerie yer alır.

Tene uygun seçilen parfümler sayesinde özgün bir kokuya sahip olmak mümkündür. Kalıcılığı ve kalitesiyle dikkat çeken parfümler kullanıldığı andan itibaren bulunulan alan da dahil olmak kaydıyla kişinin üzerine sinen kokular yaratır. Böylece kişisel bakımı da öz güveni de destekler.

Lancome baştan çıkarıcı kokuları ile ünlü bir markadır. Birbirinden farklı onlarca tarzı bir arada yaşatma imkanı veren Lancome parfüm serisi baharat tabanlarından tatlı aromalara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kadın parfümleri kadar erkek parfümlerinde de başarısıyla dikkat çeken Lancome değişik aromalara sahip bitkilerin karışımı ile çarpıcı kokulara imza atar. 

Lancome parfüm çeşitleri pek çok farklı nota kullanılarak üretilir. Ürün yelpazesindeki çeşitlilik farklı tenler, etkinlikler ve mevsimler için gereksinim duyulan tüm seçenekleri karşılama imkanı verir. Lancome parfüm notalarının çiçek ve baharat kokularına yoğunlaşması sonucu elde edilen güçlü kokular hafızalardan kolay kolay silinmez. Lancome parfümlerin farklı duyuları harekete geçiren aromaları çiçek, ağaç ve baharat kokularında yararlanarak farklı beğenilere hitap etmeyi başarır. 

Lancome parfümlerde kullanılan çiçekler genellikle gül, şeftali çiçeği, manolya, menekşe, şakayık, kayısı çiçeği, frezya, yasemin ve orkide gibi aromalara dayanırken kullanılan başlıca baharatlar vanilya, paçuli, bergamot ve vetiverdir. 

Lancome Fondöten Çeşitleri

Güzel ve etkileyici bir makyajın kilit noktası kusursuz bir ten oluşturmak ve bunun için en doğru fondöteni seçmektir. Lancome fondöten sağlıklı ve pürüzsüz bir görünümün yanı sıra eşit bir ten rengi oluşturmak isteyen kişiler için en doğru seçimdir. Yumuşak yapılı Lancome fondöten sağladığı görünüm sayesinde en çok beğenilen ürünlerden biridir. Farklı yapılara ve geniş bir renk skalasına sahip olduklarından farklı ten rengine uygun seçeneklere sahiptirler.

Fondöten çeşitleri gün içerisinde ciltte kaybolup gitmez, hafif yapıdadır, yüzde topaklanma yaparak çizgilere dolmaz ve son derece iyi kapatıcıdırlar. Yüzdeki yorgun görünüm gibi sorunları gizler ve pürüzsüz bir makyaj yapmayı sağlar. 

Cilt tipine, ürün formuna ve bitişine göre farklı fondöten çeşitleri arasında seçim yapılabilir. Cilt tipine göre seçim yapılması halinde ürünün yüzde iyi durması ve gün içinde kalıcı bir makyaja sahip olunması mümkündür.

Yağlı cilt tipine sahip olan kişiler yağlı ciltlerde kulanıma yönelik hazırlanan ürünler tercih ederek gün içinde ciltte meydana gelmesi olası parlamaları engelleyebilirler. Kuru ciltler için uygun fondöten kullanılması cilt kurumasını önleyerek nem dengesini korumayı sağlar. Karma ciltler için fondöten seçimi daha kolay yapılabilir. 

Doğru fondöten çeşidinin kullanılması yüzde pürüzsüz bir görünümün sağlanmasının yanı sıra yüzdeki kızarıklık, güneş lekesi, siyah nokta, morluk, koyu leke ve sivilce izlerinin kapatılmasına da katkıda bulunur. Böylece parlak, canlı ve sağlıklı görünen bir cilde erişilebilir.

Lancome fondöten çeşitleri yağlı, kuru ve karma ciltlere göre özel olarak formüle edilir. Ayrıca cilt tipine, tonuna ve yüzde bıraktığı etkiye göre farklı çeşitleri bulunur. Lancome fondöten çeşitlerinin en önemli özelliği doğru ürün kullanımıyla birlikte teni pürüzsüzleştirmesi ve makyajın geri kalan kısmı için en iyi temeli hazırlamasıdır. Kızarıklık, koyu leke, siyah nokta, morluk, sivilce ve akne izi gibi sorunları kapatmasının doğal bir sonucu olarak ciltte pürüzsüz bir görünüm ve etki yaratır. İçerisinde pudra bulunan mat bitişli ürünlerin tercih edilmesi halinde ürün ciltteki yağı emeceğinden olası bir parlama oluşmasının önüne geçilebilir.

Lancome Fiyatları

Geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunan Lancome markasına ait ürünlerin fiyatları ürün tipine, gramajına, içeriğine ve benzeri etkenlere göre belirlenir. Lancome ürünleri pek çok farklı fiyat alternatifine sahiptir.