Loreal Paris

Dünyanın en büyük kozmetik markaları arasında yer alan Loreal Paris sektörünün liderlerinden biridir. Kurulduğu ilk yıllarda yalnızca saç boyası üretimi yapan Loreal Paris zaman içerisinde ürün yelpazesini genişletmiştir. Faaliyetlerine gerek kalitesinden gerek üst düzey müşteri memnuniyetinden taviz vermeden devam eden marka AR-GE çalışmalarına kesintisiz devame eder. Bu sayede dünyanın en çok tercih edilen saç boyası, cilt bakımı ve makyaj ürünleri üreticisi olmayı başarmıştır. 

Markanın ürün yelpazesinde cilt bakım ve saç bakım ürünlerinin yanı sıra saç boyası ve makyaj ürünleri de yer alır. Cilt bakım ürünleri kategorisinde farklı cilt tiplerine ve yaşlara uygun krem, tonik, maske, peeling ve nemlendirici gibi ürünler bulunur. Makyaj ürünleri yüz, göz ve dudak ürünleri; saç bakım ürünleri ise şampuan, saç maskesi, saç kremi ve saç bakım yağları olarak gruplandırılabilir. Saç boyası çeşitleri kalıcı ve geçici etkili ürünler olarak farklı özelliklere sahiptir.

Loreal Paris Maskara

Gözlerin ön plana çıkmasını sağlayan maskara kadınların en sık kullandığı makyaj ürünlerindendir. Loreal Paris maskara çeşitleri kaliteli içerikleri ile kirpikleri belirginleştirir, yıpratmaksızın besler. 

Markanın farklı beklentileri karşılayacak özellikte maskara çeşitleri vardır. Bunlar arasında lifting ya da takma kirpik etkisi gösteren ürünler de yer alır. Marka maskara üretimi sırasında doğal yağlar kullanır. Yağ içerikli maskaraların en önemli özelliği kirpiklerde doğal bir görünüm sağlamasıdır. Telescopic maskara simsiyah kirpiklere sahip olmak isteyenler için en etkili çözüm olarak tek fırça darbesiyle uzun kirpik görünümü kazandırır. Maskaraların farklı kirpik tiplerine uygun modelleri olduğu gibi farklı renklerde üretilen modelleri de vardır.

Loreal Paris Kapatıcı

Kapatıcı iyi bir makyajın en önemli unsurudur. BB krem, CC krem ve fondöten uygulamaları yüksek performans sergileyecek özellikte kapatıcı kullanılmaması halinde istenilen etkiyi yaratmaz. Doğru uygulama ile kusursuz bir ten görünümü kazandıran Loreal Paris kapatıcı çeşitleri buna ek olarak göz makyajının belirginliğini sağlama görevini de üstlenir.

Loreal Paris kapatıcı tendeki yüksek notaları aydınlatıp ciltte bulunan pürüzleri kapatma özelliği ile etkileyici bir görünüm sağlar. Günlük makyajda en sık kullanılan ürünlerden kapatıcılar Loreal Paris tarafından yüksek kapatıcılık özelliğine sahip olarak üretilir. Hafif yapılarından dolayı kolayca sürülebilirler. Ciltle bütünleşen yapısı gün boyu kusursuz bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

İçeriğinde nemlendirici özelliği olduğundan cilt korunmasına destek sağlar. Ergonomik tasarımlı ürünler kolayca cilde uygulanır. Tek bir ürünle tüm cilt pürüzlerini gizleme imkanı verir. Ayrıca ciltteki ton eşitsizlikleri giderilebilir. Elastik kapısıyla ciltle bütünlük sağlar.

Loreal Paris Rimel

Loreal Paris rimel çok farklı çeşitlerde üretilmekte olup istenilen kirpik görünümünün elde edilmesi için özel olarak formüle edilirler. Loreal Paris rimel seçimi yapılırken üründen beklentiye uygun hareket edilmelidir. Kısa kirpiklerde uzun ve hacimli gösterecek rimeller kullanılabilirken düz kirpiklerde kıvırma etkili maskara modelleri istenilen etkiyi yaratabilir.

Loreal Paris Şampuan

Saç bakımı kişisel bakımın en önemli unsurlarından biridir. Gün içinde duman, kir, çevresel faktörler gibi etkenlere bağlı olarak yıpranıp yağlanan saçların temizlenmesi ve bu faktörlerin etkilerinin minimize edilmesi için doğru şampuan seçimi yapmak gerekir. Loreal Paris hem saç tellerini hem saç derisini derinlemesine temizleyecek şekilde formüle edilen her saç ve cilt tipine uygun şampuan çeşitleri üretir. 

Kadınların ve erkeklerin saç tipleri ve gereksinimleri birbirinden farklı olduğundan uygulanacak bakım da aynı değildir. Markanın saç bakım ürünleri saça ihtiyacı olan günlük bakımı sağladığı gibi olası saç kayıplarının önüne geçecek şekilde yeni saç oluşumu sürecini destekleme özelliğine de sahiptir. Saç tipine ve saç sorunlarına en uygun ürünlerin seçilmesi saçların en iyi şekilde temizlenmesini ve canlanmasını sağlar. Kuru, yıpranmış, yağlı ve boyalı saçlarda kullanım amacıyla özel olarak formüle edilen şampuan ve saç kremleri saç bakımı konusunda etkili sonuçlar sunar.

Loreal Paris Yüz Kremi

Sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmak için cildin nemlendirme başta olmak üzere tüm ihtiyaçları karşılanmalıdır. Loreal Paris yüz kremi farklı cilt tiplerine uygun olarak ve farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretilir. 

Markanın 3 etkili nemlendirici kremi kullanılarak hem kuru hem hassas cilt bakımında optimum faydanın sağlanması mümkündür. Cildin günlük nem ihtiyacını karşılarken cildi ferahlatıp rahatlatma görevini de üstlenir.

Loreal Paris Fiyatları

Loreal Paris ürün çeşitliliği son derece fazla olduğundan fiyat aralığı da geniştir. Ürünün tipi, içeriği, gramajı gibi etkenlere göre fiyatları belirlenen Loreal Paris ürünleri her bütçeye hitap edecek özelliğe sahiptir.