Marka :
Ürün Kodu : 1813
Barkod : 0732013300401

NeoStrata Enlighten Pigment Controller Cream 30 ml Leke Kontrol Kremi


  Tükendi!  

NeoStrata Enlighten Pigment Controller Cream 30 ml Leke Kontrol Kremi


NeoStrata Enlighten Lekeleri Kontrol Eden Oluşumunu Engelleyen Krem

NeoStrata Cildi Aydınlatan Lekeleri Kontrol Eden Krem 
Bitkisel içerikli bir formüldür.

NeoStrata Enlighten leke serisinin ilk adımı ile ciltteki leke oluşumunu kontrol eden ve Pigment Controller' den en yüksek faydayı alabilmesi için hazırlar


Bu ürün hidrokinon ve pigmente deri şaşırtıcı tedavi sağlamak için en gelişmiş maddeler bazı kullanır.

NeoStrata Pigment Kontrol Aydınlat yeni NeoStrata Trio rejimi Aydınlat üçüncü adımdır ve şimdi Ulusal Pigmentasyon Merkezi Shop online olarak kullanılabilir.

Cilt tonunu bile tirozinaz ve melanin üretimini azaltır ve cilt gelecekte kurma konusunda daha az pigmente alanlarda önlemek için geliştirilmiştir bir topikal aydınlatma ürün.

NeoStrata Faydaları Pigment Kontrol Aydınlat:

  • Optik Difüzör anında cilt aydınlatmak için.
  • NeoGlucosamine, retinol ve stabilize C vitamini artış hücre yenilenmesini ve cildin renk değişimi azaltmak yardımcı olur.
  • SabiWhite, reçete gücü hidrokinon için kanıtlanmış bir alternatif ve azaltmak / mevcut pigmente deri hafifletmek ve görünmesini yeni alanlara önlemek için çalışır.

Nasıl Kullanılır:

  • NeoStrata Trio aydınlatmak bir parçası olarak NeoStrata Pigment Kontrol kullanın.
  • NeoStrata Ultra Aydınlatıcı Temizleyici Aydınlat ve NeoStrata Aydınlatıcı Serum Aydınlat ile temizledikten sonra NeoStrata Pigment Kontrol uygulayın. Cilt climatisied bir kez daha sonra iki kez, günde iki hafta boyunca haftada bir uygulanır.
  • Uyguladıktan sonra güneşe maruz kalma sınırı ve her zaman bir güneş kremi kullanın.

Boyutu: 30ml

Ek Bilgi
Malzemeler NeoGlucosamine% 6, SabiWhite ®% 0.25, Retinol 0.1%, Askorbil Glucoside 1%, GigaWhite ® 1% 7 alpin bitki parlatıcılar: Malva sylvestris (Ebegümeci) Özü, Mentha Piperita (nane) yaprağı özü, Primula Veris (Çuha Çiçeği) Özü, Alchemilla Vulgaris (Bayan Manto) Özü, Veronica Officinallis (çıban otu) özü, Melissa Officinalis (Melisa) yaprağı özü, Achillea Millefolium (Civanperçemi) Özü, E vitamini% 0.5, Naylon 12.

BENZER ÜRÜNLER


POPÜLER ÜRÜNLER