Marka :
Ürün Kodu : 8975
Barkod : 8698985830075

Organicum Active Conditioner Yoğun Saç Bakım Kremi 350 ml

285,00 TLOrganicum Active Conditioner Aktif Saç Bakım Kremi 350 ml


Organicum Organik Formüllü Bakım ve Onarım Yapan Saç Kremi

Organicum şampuan kullandıktan sonra saçlarınızın bakımı için, yıpranmış saçlarınızı onarmaya, güçlendirmeye ve korumaya yardımcı tamamen organik saç bakım kremi. İçeriği sayesinde saçları yumuşaklaştırır. 
Organicum aktif saç bakım kremi içeriğindeki sertifikalı organik bitkileri saçlarınızı kökten uca doğru doğal yollardan bakım yapar, nemlendirici özelliği sayesinde saçılarınıza parlak bir görünüm kazandırır.

Kullanımı: Saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra uygulayın, bir kaç dakika bekletin ve su ile durulayın.
 
Organicum aktif saç bakım kreminin silikon, paraben, renklendirici, sentetik ekstreler ve parlatıcılar içermeyen organik hidrosollü özenli formülü ile farkı 2-3 yıkamada hissedeceksiniz.
Yoğun ve canlandırıcı bakım için aktif saç kremini havlu bastırılarak fazla nemi alınmış saçlarınıza 2-3 dk. dipten uca doğru boyuna masajlarla ve özellikle uçlarda bekleterek uygulayın, bol su ile durulayın.
Formülündeki tümü organik sertifikalı ısırgan, defne ve adaçayı gibi bitkilerin içerdiği vitamin, mineral ve esansiyel yağlar saç dokusunda değişim sürecini hızlandırır, saçların sağlıklı uzamasında etkilidir.
Organicum özellikle sürekli boyanmaktan, oryalden, balyajdan kuruyan, yıpranan hatta yanan saç köklerini yeniden canlandıran organik bitki özsuları ve esansiyel yağlar içerir.
 
Organicum saç bakım ürünleri ;  
 
- Sentetik ya da doğal hiçbir renklendirici
- Soyum lauril sülfat
- Soyum lauril eter
- Paraben
- Silikon
- Phenoxyethanol
- Genetik olarak üretilmiş bitkiler ve sentetik bitki ekstratları içermez.

BENZER ÜRÜNLER


POPÜLER ÜRÜNLER