Organix Ürünleri

 Mevsimsel değişikliklerden ve çevresel etkenlerden doğrudan etkilen saçların bakımını yaparken oldukça özen göstermeliyiz. Kış aylarında çok soğuk havaların yarattığı etki, yaz aylarında deniz, güneş, aşırı suyla temas gibi nedenlerle saçlarımız yıpranır. Yıpranan saçlarla birlikte özellikle kadınlarda psikolojik etkilere neden olmaktadır. Dış görünüşte saçların oldukça önemli bir yeri vardır. Bakımlı saçlar bireylere pozitif enerji sağlayarak gün boyu neşeli, sağlıklı bir duruma katkı sağlarken tam tersi durumda negatif enerjiyle tüm gününüz berbat olabilir. Organix Argan Oil Morocco serisi, içeriğindeki vitamin ve mineral desteğiyle saçlarınızı mevsimlerin etkisine ve çevresel etkenlerin olumsuz sonuçlarına karşı bakım sağlar.

 Her saç tipine uygun geliştirilmiş ürün seçeneği ile dökülen saçlar için şampuan ve bakım kremiyle, fön öncesi saçlar için geliştirilmiş sprey, bakım yağları ve nemlendirici sprey ürünleriyle her zaman bakımlı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Brazilian Keratin Therapy serisi ile içerisindeki keratinin etkisi ile saçlara hem bakım sağlar aynı zamanda da düzleştirici etkisi ile saçlara fön etkisi oluşturmak için kullanılır.

 Biotin & Collagen içeren seri ile saçlara hacim kazandırmak, dolgunlaştırmak için ideal bakım sunar. Vitamin B5 içerikli yavaş uzayan saçlar için geliştirilmiş şampuan, bakım kremi ve serinin diğer bakım ürünleriyle saçları besleyerek daha kısa sürede uzamasına olanak verir. Daha birçok ürün çeşidiyle farklı bileşenler, farklı bitki ve yağlardan üretilmiş saç bakım onarım ve koruma özellikli saç bakım ürünleriyle saç tipinize, ihtiyaçlarınıza uygun bakım seçenekleriyle kullanıcılarına farklı içerikli ve koruma ve bakım ürünü sunar.

 Organix size ve saçlarınıza değer verir her zaman bakımlı, sağlıklı ve ışıltı dolu saçlar kazandırmak için çalışır, yenilikçi içerikleriyle, saçlarınızı korur, onarır, canlandırır. Sağlıklı saçlar pozitif enerji, enerjik, hayat dolu yeni bir güne başlamanız için bakım sağlar. Markanın saç bakımı için geliştirdiği geniş ürün seçeneğiyle size en uygun ürünü bulabileceğiniz, ilgi çekici içeriğinin etkililiğini yansıtan parlak, renkli ambalaj tasarımıyla dikkatleri üzerine çeker.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 92 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.