Orzax Ürünleri


 Orzax 2004 yılında eczacı, hekim ve yatırımcıların bir araya gelmesiyle birlikte kurulmuştur. 2005 yılında ilk ürünler piyasaya sürüldü. Geçen yıllar ile ürün portföyü ve pazar payı genişleyerek 40’ın üzerinde ürün çeşitliliğine sahip olundu. 2012 yılında artan satışlar ile birlikte markanın kendi fabrikaları kuruldu. Türkiye’ de hedeflenen pazar payına ulaştıktan sonra uluslararası pazarda yer almak adına çalışmalar başlatıldı. Katettiği yolu dinamik, öngörülü kadrosu ve stratejik planları ile sürdürmeyi hedeflemektedir.
 

 Orzax markasının genel misyonu, koruyucu, önleyici ve tedavide doğal ürünleri bilimsel açıdan inceleyip, modern tıbbın imkanları ile geliştirerek insanlığın hizmetine sunmaktır. OTC ürünleri ile marka misyonunu gerçekleştirmiş, geliştirdiği ürünler ile piyasada adından söz ettirmiştir. OTC ürünleri tedaviye destek olarak kullanılan sağlık personellerinin önerisiyle alınıp tüketilebilen koruyucu, tedaviye yardımcı sağlık ürünleridir.

 Günümüz şartlarının yoğun temposu, tüketilen sağlığa zararlı bitkisel ve hayvansal gıdaların kısıtlı besleyiciliği nedeniyle sağlığa destek amacıyla ve dengeli ve düzenli beslenme için nutrasötik ürün kullanımı önemli yer etmektedir. OTC ürünler, kişinin yeterli miktarda alamadığı besin ve sentezlenemeyen bileşenlerin takviyesi amacıyla geniş kullanım alanına ulaşmış ürünlerdir. Orzax markası sağlığınız ve sizin için ürünler sunmaktadır…


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.