Marka :
Ürün Kodu : 5036
Barkod : 8699905570033

Oxyfresh Çinkolu Nane Limon Diş Macunu 142gr - Ağız Kokusu

440,00 TLOxyfresh Çinkolu Nane Limon Diş Macunu 142gr - Ağız Kokusu


Oxyfresh Toothpaste

Oxyfresh Çinkolu, Nane ve Limonlu Diş Macunu
 Nefesinizi tazelerken diş etlerinizi nemlendirin.

Oxyfresh Çinkolu Nane Limon Diş Macunu, çinko asetat ve nane ile kuvvetlendirilmiş formülü ile ağız kokularını yok edecek kadar güçlüdür, aynı zamanda diş minelerini korur. Çinkolu Oxyfresh nane limon diş macunu içeriğinde yer alan doğal bitki yağları tükürük akışını hızlandırır ve ağız kuruluğunu giderir. Bu yumuşak formüllü diş macunu sodyum lauryl sülfat (köpürtücü madde)içermez. 

Oxyfresh Çinkolu Nane Limon Diş Macunu çinkonun eşsiz bileşimiyle daha kuvvetli koku giderici etkiye sahiptir. Çinko, ağız bakım ürünlerinde güvenilir ve etkin bir madde olup kokuya neden olan organik bileşenleri yok eder.

Araştırmalar göstermiştir ki Oxygene ve çinkonun birleşimi ağız kokusuna yol açan moleküllerin çoğunluğunu yok eder ve etkin bir şekilde nefesin tazelenmesini sağlar.

Oxyfresh Çinkolu Nane Limon Diş Macunu bitkilerden edilen doğal yağlar .( Limon, portakal, greyfurt, bergamot, lime limon, nane) ve Xylitol ile tatlandırılmıştır. Xylitol bir çok meyve ve sebzede bulunan doğal bir tatlandırıcıdır. Diş çürüklerine yol açan bakterileri ve dişlerde plak oluşumunu engellediği gözlemlenmiştir.İçeriğindeki doğal yağlar tükürük salgısını arttırarak diş etlerine gerekli nemi sağlar.

SLS içermemektedir, diş minelerini aşındırmaz, Oxygene® bileşimi ile nefesi tazeler ,çinko acetat ile maximum nefes tazeliği sağlar, xylitol içerir, sakarin içermez, süper konsantre- Normalden 4 kat daha uzun süren etkiye sahiptir, bitkisel yağların benzersiz harmanını içerir. 

Oxyfresh Çinkolu Nane Limon Diş Macunu benzersiz profesyonel seviyede, süper konsantre 3 farklı diş macunu geliştirmiştir. Piyasadaki diğer markalara göre 4 kat daha uzun etkiye sahiptir. Oxyfresh diş macunları yapay tatlandırıcılar ve renklendiriciler içermeyen, diş minelerini, kök yüzeylerini koruyan formüle sahiptir.

Oxyfresh Çinkolu Nane Limon Diş Macunu Oxygene ihtiva eder. Bu ayrıcalıklı içerik ağız kokusunu tamamiyle ve güvenli bir şekilde kaynağında yok eder. Oxygene sülfür bileşenleriyle savaşarak ağız kokusu yapan mikroorganizmaları yok eder.Araştırmalar, ağız kokusu ve diş eti hastalıkları arasında kuvvetli ilişki olduğunu göstermektedir. Diş eti hastalıklarına yol açan bakterilerin yaydığı sülfür bileşenlerinin varlığı ağız kokusuna sebep olmaktadır. Sülfür bileşenlerinin ağızdan atılmasıyla daha uzun süreli taze nefes ve sağlıklı ağza sahip olunur.
 


BENZER ÜRÜNLER


POPÜLER ÜRÜNLER