Perricone MD Ürünleri


 Antioksidanların sadece serbest radikallere karşı savaşan içerikler olarak değil aynı zamanda enflamasyonla da savaşan özellikte olduğu düşüncesi Dr. Nicolas Perricone’ un yaşlanma felsefesinin temelini oluşturur. Dr. Nicolas Perricone geliştirdiği ürünler yaş, güneş, çevre ve hormonal değişimlerden kaynaklanan cilt yaşlanmasını tersine çeviren sayısız uluslararası ve Amerikan patentlerinin sahibidir. Dermokozmetik sektörü için geliştirdiği fikirler ve teoriler ile dikkatleri üzerine toplamıştır.
 Hücrelerimiz enerji üretimi için oksijen kullanırlar ve böylelikle serbest radikaller üretirler. Serbest radikaller dolaşım, sindirim gibi birçok metabolik fonksiyonlar sonucunda ortaya çıkar. Yaşlanma sürecinde cildi olumsuz olarak etkileyen faktörlerin başında serbest radikallerin neden olduğu hasarlar gelmektedir, bununla birlikte enflamasyonun da büyük rolü vardır. Perricone MD, cilt bakım ürünleri ile yaşlanma etkilerine karşı ve genel cilt sağlığını güçlendirmek için cilde antioksidanlarla bakım sunar. Enflamasyon ve serbest radikallerin yıpratıcı etkisine karşı güçlü antioksidanlarla cildi güçlendirmek, hasarlardan korumak ve etkili bakım sağlamak için savaşır.
 Dr. Perricone’ nun mükemmel dermo kozmetik programı ile sağlıklı beslenme alışkanlıklarını birleştiren kişiler ömür boyu bakımlı, dinamik bir cilde sahip olabilirler. Perricone, cilt üzerinde, yaş ilerlemesiyle ve çevresel etkenlerin cilt üzerinde oluşturduğu yıpratıcı hasarlarla, kırışıklıklarla, hasarlarla ve elastikiyet kaybıyla savaşır. Yaşlanma sonucu cilt üzerinde oluşan elastikiyet kaybı ve sarkmalara karşı idealdir. İçeriğindeki yüksek kaliteli bileşenler ve antioksidanlar ile cildin görünümü, pürüzlerini iyileştirmek için mükemmeldir.
 Perricone MD markası, cilt yapısına ve cilt problemlerine göre farklı ürün kategorilerine sahiptir. Ayrıca, Glutathione, Plasma, Hypoallergenic ve Neuropeptide gibi serilerinde oluşmaktadır. Perricone MD markası etkililiği kanıtlanmış, Hollywood yıldızları tarafından kullanılan etkili çözümler üreten ürün yelpazesine sahiptir. Dr. Perricone’ nun ilkelerine göre de cilt güzelliğini sağlayabilmek için iyi besleme ile bakım ürünlerinin paralel olarak kullanılması daha kısa sürede sağlıklı ve canlı görünüme sahip olmada büyük ölçüde etkilidir. Perricone MD ürünlerine dermokolik.com sitemizden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.