Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth 1993 yılında şirketi başlatmıştır. Ayrıca Macaristan’da kaplıcalar işleten Peter burada bulunan çamurun yatıştırıcı ve iyileştirici felsefesi ile ürünleri formüle etmiştir. Şuan da 21. Yüzyılın teknolojisiyle eski Macar formülleri karıştırarak yenilikçi malzemeler kullanmıştır.Peter Thomas kendi laboratuvarında ürünlerini üretirken tüm araştırma ve geliştirme çalışmalarını kendisi yapmıştır. Marka dünya çapından 100’den fazla ürünü ile her cilt tipine uygun çözüm sunmuştur.

 Peter Thomas Roth Amerika Birleşik Devleti’nde en seçkin markalardan biridir. İsmini Hilton Otellerinde tüketicilere sunulmasıyla duyurmuştur.Ürünlerinin içerisinde güneş kremi, yaşlılık belirtileri ve akne bakımı ürünler bulunmaktadır. Her cilt tipine ve her yaşa göre ürünlerini tüketicinin hizmetine sunmuştur.

Güneşin yarattığı leke, kızarıklık, kırışıklık ve hasarları gidermek amaçlı ürünleri bulunur. Fakat ilk amacı akne ve anti aging ürünleri formüle etmekti. Tüketicilerin sorunlarını ve neye ihtiyacı olduklarını araştırarak ürünleri ona göre üretmiştir.

PeterThomasRoth Un-Wrinkle serisi cilt, göz ve dudak çevresi kırışıklılarının azalmasında uygulanan ürünlere sahiptir. Temizleyici ürünleri ve serumları ile cilde daha genç ve doğal bir görünüm kazandırır.İleri yaşlarda oluşan kırışıklıkların ve ifade çizgilerinde kullanılan ürünleri fazlasıyla ilgi görmüştür.

PeterThomasRoth Mega Rich göz kremi, ince çizgi görünümünü ve derin kırışıklıkları azaltmak ve sıkılık kazandırmak için ideal bir üründür. Hassas göz çevresi dış etkenlere karşı kendini koruyamaz bu ürün ile cildin korunmasına, onarılmasına ve yoğun nemlenmesine yardımcı olur.

PeterThomasRoth ürünlerini daha detaylı ve kapsamlı incelemek www.dermokolik.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.