Marka :
Ürün Kodu : 2240
Barkod : 8699693020024

Pharmaton Efervesan Multivitamin 20 Tablet


  Tükendi!  

Pharmaton Efervesan Multivitamin 20 Tablet

Pharmaton Efervesan Tablet ilaç değildir, gıda takviyesidir.

İçeriği:

Kalsiyum 60mg, C Vitamini 40mg, Magnezyum40mg, Ginseng (Panax) 18mg,Nikotinamid (Niasin)10mg,E Vitamini 10mg, Demir 2mg, B6 Vitamini (Piridoksin) 2mg, Karoten1,6mg, B2 Vitamini 1,4mg, Thiamin (Vitamin B1)1mg, Çinko 0,5mg, Bakır 200mcg
B9 Vitamini (Folik Asit) 150mcg, B7 Vitamini (Biotin) 50mcg, Selenyum 200 (5 mcg)IU, D3 Vitamini 1mcg, B12 Vitamini (Kobalamin)
Kullanımı:

Pharmaton Efervesan Tablet tablet suda çözünerek lezzetli, hızlı absorbe edilen bir gazlı içecek haline gelir. Önerilen günlük doz 1 efervesan tablettir ve bir bardak su içinde çözünmüş halde, tercihen kahvaltıda, besinlerle birlikte alınmalıdır.

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

 

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

 


BENZER ÜRÜNLER


POPÜLER ÜRÜNLER