Physicians Formula Ürünleri


 Physicians Formula, 1937 yılında ünlü alerjenist Dr Frank Crandall tarafından çok hassas ve alerjik bir cilde sahip olan eşine, aşkının hediyesi olarak yaratılmış bir markadır. O günlerden günümüze kadar gelmiş mineral makyajda öncü markalardan biridir. Physicians Formula ürünlerinin içeriğinde daha önceden zararları bilinen ve cildi tahriş eden 132 adet zararlı kimyasal, parfüm ve paraben içermeyen özel bir formüle sahiptir. Ürün yelpazesi olarak oldukça geniş bir ürün seçeneğine sahip bir markadır.
 Argan Wear serisinde içeriğinde argan yağı bulunan besleyici özellikli bb krem, bronzlaştırıcı, aydınlatıcı gibi ürünler bulunmaktadır. Eye booster serisinde oldukça iddialı dolgunlaştırıcı, kirpiklere hacim kazandırıcı ve kirpik uzatıcı etki ile büyüleyici bakışlara sahip olacağınız özel bir seridir. Super BB serisinde mükemmel kapatma etkisiyle parlak pürüzsüz bir görünüm sağlar. Ciltte oluşan koyu renk halka, şişkinlik, cilt lekesi, kızarıklıklar ve ton farklılıklarının görünümünü azaltmak için kullanılan kapatıcı özellikli krem dolu bir üründür. pH Matchmaker serisinin özelliği ürünlerin ambalajında bulunan ledli aydınlatma ve ayna ile istediğiniz her yerde rötuş yapabilirsiniz. Nude Wear ürünleri, %100 duru ışıltı pigmentleri ile güzel bir çıplak ten etkisi için cildinizin nefes almasını sağlar. Nude Wear serinin en önemli özelliği doğal bir görünüş vermesi, makyajsız makyaj etkisi yaratmasıdır.
 Super CC ürünlerinde, kusurları düzeltme, cilt rengini düzenleme, aydınlık bir görünüm vermek için kullanılan ideal bir seridir. Mükemmel pürüzsüz bir görünüm, gençleştirme, koruma ve tam kapama etkisiyle cilde zarar vermeden hoş görünüm sağlar. Organic Wear serisi zararlı kimyasal, sentetik koruyucu ve paraben gibi maddeler içermeyen mükemmel doğal bir makyaj keyfi sunar.
Mineral Wear ürünleri de pudrasız mineral içerikli makyaj ürünleri sunar. Cilde tahriş yapmaz, pudrasız etkiyle kireç gibi bir tabaka oluşturmaz, cildin nefes almasını önlemez. İçeriğindeki mineral ve formülündeki doğal içeriklerle makyaj deneyimi yaşatır.
 Youthful Wear serisi yüksek performanslı formülü ile yaşlanmanın gözle görülür etkilerini gidermek, cildin sıkı ve esnekliğini sağlamak, genç bir görünüm sunan etkileyici bir seridir Bu serilerin yanında Shimmer Strips, Sexy Booster ve Happy Booster serileriyle hem doğal hem de güzel bir görünüm sunar.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.