Sally Hansen Ürünleri


 Sally Hansen bayanların tırnak bakımı, el, ayak bakımı, vücut bakımı, dudak bakımı gibi ihtiyaçlarına yönelik ürün yelpazesine sahip bir markadır. Marka 1958 yılında Amerika’ da doğmuştur. Özellikle tırnak bakım ürünlerinde önemli bir yere sahiptir.
 Tırnak güçlendiriciler ve uzatıcılar, tırnaklarınızdaki probleme yönelik güçlendirici, onarıcı bakım sağlamak ve tırnak uzamasını hızlandıran bakım ürünleridir. Sally Hansen tırnak eti bakım ürünleri, tırnak eti temizleyici ve nemlendirici ürünleri içeren seridir. Tırnak etlerine kesmeye ihtiyaç duymadan manikür etkisi yaratır. Tırnaklara haftalık uygulama yapılarak manikür etkisi sağlanır ve tırnağın sağlıklı uzamasını sağlar. Sally Hansen astar cila kat ve oje kurutucular, oje öncesi ve oje sonrası uygulanan bakım ürünlerini içerir. Ojelerin içerisinde bulunan renk verici madde tırnak yüzeyini ile kimyasal reaksiyona girerek tırnakların sararmasına yol açar. Tırnaklarda oluşan sarı lekelerden korumak için oje sürmeden önce mutlaka astar kat uygulamak gerekir. Oje kurutucular ise, ojenizi sürdükten 2 dakika sonra ojenizin kurumasını sağlar. Cila kat ise manikürün uzun ömürlü olması ve ilk günkü parlaklığını koruması için ojenin üzerine mutlaka bir cila kat uygulanması gerekmektedir. Sally Hansen renkli ojeler, tırnaklarınızın bakımlı, ışıl ışıl görünmesini sağlar. Sally Hansen ojeleri uzatma ve güçlendirme etkisi ve tırnaklarınızı beslemeye yardımcı olur. Geniş renk seçeneğine sahip ve 10 güne kadar etkilidir.
 Sally Hansen oje çıkarıcılar ve manikür aksesuarları, çoğu oje çıkarıcılar tırnakları ve tırnak etlerini kurutur ve tırnak yüzeyine zarar verir. Bu nedenle aseton içermeyen oje çıkarıcılar kullanılmalıdır. Manikür aksesuarları manikür için kullanabileceğiniz kaliteli makas, törpü ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sunar.
 Sally Hansen el bakım ürünleri, ellerinizi nemlendirir, çatlakları ve kuruluğun etkilerini azaltarak ellerinizin hasar görmesini engeller. İçeriğinde bulunan kolajen ile dokularınızı sıklaştırır ve yeniler. Sally Hansen dudak bakım ürünleri, ince solgun dudaklar için yoğun dolgunlaşma etkisi veren bakım serisidir. Dudaklarda anında hızlı ve yoğun dolgunluk, renkli ürün seçenekleri ile ışıltılı bir görünüm sunar. Sally Hansen bakım ürünlerine dermokolik.com sitemizden ulaşabilir, ürünler hakkında bilgi edinebilir ve anında satın alabilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.