Sensilis Ürünleri

 Sensilis maksimum güvenliği ve fayda sağlamayı garantileyerek geliştirilmiş bir markadır. En zorlu müşterilerin dahi ihtiyaçlarını ve isteklerini tatmin edecek şekilde tasarlanmıştır. Etkili ve güvenilir farmasötik ürünler için 20 yılın üzerinde araştırmalar yapılmış ideal ürünler için oldukça titiz çalışmalar yürütmüştür.

 Sensilis, zengin içeriğe sahip ve cilt bakımını konforlu bir deneyim haline getiren ürün yelpazesi geniş bir markadır. Sensilis markası, temizleyici, nemlendirici, anti-age, güneş ürünlerinden oluşan ürün kategorilerine sahiptir. Özellikle yaşlanma karşıtı ürünlere odaklanmıştır. Yaşlanmanın neden olduğu kırışıklık, ince, çizgi, mimik kırışıklıkları, göz çevresinde oluşan ince çizgi gibi güzelliğe gölge düşüren kırışıklıklarla özel olarak geliştirilmiş içeriğiyle savaşır. Yaşlanma karşıtı bakım alanında özenli, inovatif gelişmeleri takip eden Sensilis yaşlanma karşıtı ürünleriyle bakım ve kozmetik kullanıcıları tarafından dikkatleri üzerine çekti. Ürünlerin kalitesi ve etkililiği, kullanıcılardan aldığı olumlu yorumlarla bir kez daha kendisini kanıtlamıştır. Sensilis Extreme Anti aging etkili nemlendirici kremi ile ince çizgi ve kırışıklıklarla savaşır. Özellikle hassas ve kuperozlu ciltler için idealdir. Sensilis Correctionist serisi ile yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve cildin genç görünümünü muhafaza etmek için geliştirilmiş anti- age return kompleks özelliği ile cildinize bakım sağlar. Sensilis Idyllic Serisinde de mükemmel anti-age ve sıkılaştırma etkisiyle cildinizi düzenlemek için kullanılabilir. Sensilisin geliştirdiği Upgrade Lipo serisi cilt üzerinde yaşlanma ile birlikte oluşan elastikiyet kaybına karşı sıkılaştırıcı özellikli krem ve fluid, gece kremi, serum ile cildinizi sıkılaştırmayı ve ideal görünümünü geri kazandırmayı hedefler. Sensilis Sun Secret Protective serisi de güneş ürünlerinin yer aldığı güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korumak ve aşırı güneşin neden olduğu yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş, koruma faktörlü bakım serisidir.

 İspanyol kozmetik sektörünün son zamanlarda en çok adından bahsettiren markası Sensilis, ithalatçı firması ABC Pharma tarafından eczane, estetik merkezleri ve dermokozmetik ürünler satan internet sitelerinde satışa sunulmaktadır. Demokolik.com’ dan markanın ürünlerine ulaşabilir, ürünler hakkında bilgi edinebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.