Skincode Ürünleri


 1998 yılında kozmetik alanında profesyonel bilgi ve tecrübeye sahip güçlü bir ekip tarafından İsviçre’ de kurulan bir markadır. Cildin canlı bir organ olduğu ve genetik koda saygı duyulması gerektiği ilkelerine dayanarak geliştirilmiş yüksek performanslı, yenilikçi, son teknoloji ürünler sunan kaliteli bir markadır.
Skincode Essentials, hem bay hem de bayanların kullanımına uygun günlük bakım ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir cilt bakım koleksiyonudur. İçeriğinde doğal özler ve bio-teknoloji ürünü içeriklerin birleştirilmesiyle geliştirilmiş bir seridir. Skincode Exclusive devrim niteliğinde bir cilt bakım koleksiyonudur. Olgun cildin ihtiyacı olan bakım kürünü sağlamak için geliştirilmiş mükemmel bakım serisidir. Serinin önemli özelliği de aktif hücre yenileyici olması ve hücre yenilenmesini hızlandırarak yaşlanmaya meydan okumasıdır.
Skincode Skin Perfector’ de cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmak ve cildi makyaja hazırlamak için geliştirilmiş bir üründür. Hem cildi makyaja hazırlar hem de cilt üzerindeki pürüzlere neden olan faktörlerle mücadele eder.
 Skincode markası geliştirdiği ürünler ile hassasiyet, saflık ve kalite yansıtan yüksek performanslı bir çizgidedir. Dermotolojik olarak yapılan testler sonucunda en hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun mükemmel formüle edilmiş, her tüketicinin ihtiyacını karşılayacak ürün kategorisine sahip bir markadır.  Skincode Essentials ürünlerinin içeriğinde bulunan CM-Glukan cildin doğal savuma mekanizmasını korur ve kolajen ve elastin üretimini uyarır. Cildin daha genç, daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlamak için çalışır. Bir diğer serisi olan Skincode Exclusive olgun ciltlerin bakımını profesyonelce sağlar.
Tüm cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiş cilt kusurlarını azaltmak, cildi canlandırmak, ihtiyacı olan nemi geri kazandırmak, temizlemek, onarmak, sıkılaştırmak gibi cildin özellikler yüz, dekolte ve göz çevresinde oluşan kusurların azaltmak için geliştirilmiş özel bakım kremleridir.
 Güzellik ve cilt bakımı deyince özellikle kadınların güzellik tutkuları akla gelmektedir. Güzel görünüm, ,pozitif enerji ile hayat veren zindeliğe sahip olmayı olumlu yönde etkilemektedir. Cilt bakımı ile daha dinç, daha dinamik muhteşem pürüzsüz bir cilt ve kusursuz güzelliğe sahip olma duygusunu Skincode bakım ürünleriyle yeniden yaşayın…


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.