Strivectin Ürünleri

 Strivectin patenti olan NIA- 114 cildin yüksek konsantrasyona ulaşmasını sağlar. Cilt hücresinin daha sağlıklı olması ve cilt bariyerinin doğal onarım sürecini hızlandırmak için uygulanmaktadır. Cilt sağlığını onarmak ve yapılandırmak için yaşlanmayı geciktirici ürünlerini formüle etmiştir.  25 yıllık bilimsel araştırma sonucu Strivectin NIA-114 molekülü patent olarak markaya sunulmuştur.

 Strivectin sıkılaşmaya ve yaşlanma belirtilerinin azalmasına yönelik ürünleri içermektedir. Vücudun ve yüz bölgesinin sıkılaşması, pürüzsüzleşmesi ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı ürünlerdir. Strivectin anti-aging ürünleri yüz, göz ve el bölgelerinin daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı ürünleri tasarlamıştır.

 Cilt güneşe aşırı maruz kalınmadığı sürece faydası vardır. Fakat aşırı güneş cildin kurumasına ve lekelere neden olur. Ciltte oluşan koyu lekeler zamanla fazlalaşarak rahatsızlık verebilir. Güneş ışınlarının yanı sıra yaşlılık lekeleri de görülebilir. StriVectin Brightening Serum tüm ciltlerin kullanımına uygun olup koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olabilir. 

 StriVectin ileri yaş ve kırışıklıklara mücadele etmek için Strıvectinlabs formüle etmiştir. Profesyonel seviyede anti-aging içeren bu ürünler cildi toksinlerden arındırmak, cildi beslemek, ölü hücrelerden arındırmak, çizgileri ve gözenek görünümünü azaltmak için kullanılan ürünlere sahip bir seridir.

 NIA-114 teknoloji cilt kanseri araştırmaları sonucu elde edilmiştir. Cildin bariyerini güçlendirmek, yaşlanmayı geciktirmek ve cilt nemini korumaktadır.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.