Teoxane Ürünleri

2003 yılında Cenevre’ de Teoxane Laboratuarları’ nın kurulması ile Teoxane markası doğmuştur. 3 yıl süren laboratuvar çalışmalarıyla elde edilen başarılar ile birlikte marka kendisinden söz ettirmeye başlamıştır. Teoxane enjekte edilebilir kırışık dondurucu implantların tasarımı ve üretimiyle uzmanlaşmıştır. Sektörde sağladığı başarılar ile dünyanın her yerindeki iş ortaklarından gelen taleplerin artması ve talebi karşılayabilmek için laboratuvarlarını genişletmiş ve bununla birlikte sektörde adından söz ettirerek bir çok yeniliklere imza atmıştır.

Teosyal ürün gamı, %100 hyaluronik asit esaslı, hayvansal kaynaklı olmayan, etkin, güvenli ve uzun süre etkili kırışıklık doldurma ürünlerini kapsamaktadır. Bu ürünlerden birkaçını tanıtmak gerekirse Advanced Filler yoğun dolgu bakımı için geliştirilmiş anti-aging etkili üründen bahsedelim. Uzun süre kalıcı nemlendirici etki, cilt dokularına uyguladığı yeniden yapılandırıcı etki ve kırışıklıkları doldurucu etkisi ile cildin yaşlanma belirtilerini ve izlerini azaltır, mükemmel etkisiyle cildinizi mükemmel bir görünüme kavuşturur.

R II Eyes yeniden yapılandırıcı titanyum başlıklı göz çevresi bakım kremi göz çevresindeki dokulara bakım için kullanılır. Cadı fındığı ve at kestanesi ekstarktı içerir.  Göz çevresindeki kırışıklık, sarkma, şişlik ve morluklarda etkilidir. Radiant Night Peel, glikolik asit içerikli leke karşıtı gece bakım kürüdür. Cildi pürüzsüzleştirmek, cilt kalitesini arttırmak ve pigmentasyon kusurlarını düzeltmek için kullanılan bakım peelingidir. Deep Repair Balm Hyaluronik Asit içeren iritasyon önleyici bakım balmıdır. Cildin değişikliğe uğramış korunma fonksiyonlarını normale dönmesi için kullanılır. Cildi yatıştırır ve nemlendirir, kızarıklığı azaltır.

Perfect Skin Refiner, hücresel yeniden yapılandırma kompleksi içeren berraklaştırıcı leke karşıtı gece kremidir. Cilt renginde ışıltılı görünüm, gözeneklerde küçülme, berraklaştırma, cildi yapılandırma için idealdir. RHA Serum, antioksidan hücre yenileyici yoğun bakım serumudur. Cildi derinlemesine nemlendirir ve korur, doğal ve derin cildin rejenerasyonu, mekanizmalarını etkinleştirmek için kullanılabilir.

Teoxane markasının dermokozmetik alanında ürettiği daha birçok ürün seçeneği ile cildinizi özellikle uzun süreli kullanımlarda gösterdiği etkili çözümler ile cildinizi pürüzsüzleştirmek için kullanılan mükemmel bir markadır. Teoxane markasına Dermokolik.com sitemizden ulaşabilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.