Zorah Ürünleri

Zorah ürünleri öncelikle markanın kendi cilt  merkezlerinde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş bir markadır. Ancak gelen pek çok talep doğrultusunda Kanada’ da birkaç noktada satışa başlamış olan bu marka doğrudan sadece Türkiye ve Kanada’ da satılmaktadır. Firma güvenilir bir adres olması nedeniyle ilk olarak Türkiye’ de ürünlerini satışa sunmaktadır. Ülkemiz kadınları tüm dünyadan önce bu markanın ürünlerini deneme ve kullanma imkanına sahip olmuştur. Zorah markası uzun yıllar boyunca yüksek performanslı ve kaliteli ürünlerle sektörde yerini almış olmasına rağmen dünyaya ilk kez açılıyor olması nedeniyle oldukça uygun fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır.

Türkiye’ de kozmetik ve dermokozmetik sektöründe çok fazla marka bulunmaktadır. Zorah markası zengin içeriğiyle, kalitesiyle sektöründeki yenilikleri göz önünde bulundurarak içeriklerini formüle ettiği ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Sektörde pazar yeri olarak ilk tercihi Türkiye olan bu marka bakım sektöründe sunduğu ürünler kullanıcılar tarafından beğeni toplayan ürün yelpazesiyle mutlaka denenmesi gereken markalar arasındadır.

Cildiniz canlı ve hareketli bir yapı olduğundan cildimizi dengede tutabilmek için ihtiyaçlarını karşılamalı ve ihtiyaca yönelik bakım yapmalıyız. Cildimizi çok soğuk ve çok sıcak havaların yıpratması, diğer dış etkenlerin neden olduğu tahriş ve hasarlardan korumak ve onarmak için cildimizin dokusuna, cilt tipine veya herhangi bir cilt problemi varsa ona uygun onarıcı, yenileyici ürünler etkili çözümler sağlayacaktır. Bu seçimleri yaparken cilt tipi ve ciltteki problemlerin yeri önemli bir rol oynarken tercih ettiğimiz ürünün kaliteli olması da önem taşımaktadır. Zorah uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteli içerik ve yapısıyla çok beğenilen ve talep gören bir dermokozmetik markasıdır.

Markanın ürün kategorilerinde yer alan nemlendirici yüz bakım ürünleri, göz çevresi bakım kremleri, kırışıklık serumları, temizleyici ürünler, yatıştırıcı tonik, yüz bakım peelingi, vücut peelingi, vücut için bakım ürünleri renkli dudak balsamı, fondöten krem, kapatıcı krem ürünleri ve daha birçok ürünü sizlere sunmaktadır. Zorah markasının ürünleri sadece eczanelerde ve online satış sitelerinde sizlerle buluşmaktadır. Zorah markasının ürettiği birçok ürüne dermokolik.com sitesinden ulaşabilirsiniz.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.