Cildi Sıkılaştırma Zamanı : Vichy Neovadiol

  •  3.07.2022
  •  

Cildi Sıkılaştırma Zamanı :  Vichy Neovadiol

Bir insanın yaşı hakkında tahminde bulunmaya çalışırken genelde yüzünü inceler ve göz, ağız çevresi kırışıklıklarına, yüz sarkmalarına bakarız. Yaş almayla birlikte kırışıklıklar ve sarkmalar daha da artar ve yorgun, solgun bir görüntü oluşmasına sebep olurlar.

40 ile 50 yaş arasındaki kadınlar için sarkık çene çizgisi, göz ve ağız çevresindeki gevşemeler en önemli cilt sorunları arasında gösterilmektedir ve birçok kadın bu sorundan kurtulmak için çözüm arayışındadır.

 

Yaşlandıkça Neden Sarkmalar Oluşur?

Genç yaşlarda, fibroblast adı verilen bağ dokusu, ihtiyacımız olan tüm kolajen ile cildimizin pürüzsüz ve dolgun görünümü için gerekli elastini üretir. Gençlik döneminde cilt bu sayede pürüzsüz ve sağlıklı görünür. Ancak yaş almaya başladıkça vücudumuzda birçok hücre görevini tam olarak yapamaz hale gelir ve vücut daha hızlı hasar alıp hasarları uzun sürede onarabilir. Zamanla cilt hücreleri sertleşerek kolajen ve elastin üretimi yetisini yitirir. Sonuç olarak cilt sıkılığını kaybederek sarkmaya başlar.

Menopoz ile Birlikte Cilt Bakımı

Hayatımız boyunca güneşle ne kadar temas ettiysek, menopoza da o kadar hasarlı bir cilt bırakmış oluruz. Menopoz ile birlikte cilt içerden kurumaya başlar. Cilt lekeleri belirginleşir ve elastikiyet kaybı yüz, boyun, kol içlerinde daha net gözükür hale gelir.

Menopoz sonrası cilt bakımı için özel olarak hazırlanan Vichy Neovadiol, yüz, boyun ve dekolte bölgelerini sıkılaştırmak ve yeniden şekillendirmek için kullanılan bir seridir.Vichy Neovadiol, yüksek etkili bir hücre yenileyici içeriktir, cilt hücrelerinin zarar görmemiş gibi fonksiyon göstermesine ve cildin genç görünmesine yardımcı olur.Cildin hacmini, yüz bakımını, yoğunluğunu ve esnekliğini arttırmak için yoğunlaştırıcı Hyaluronik ve Proxylane içeren Vichy Neovadiol cilt bakım serisi menopoz ve menopoz sonrasındaki kadınlar içindir.Vichy Neovadiol yüz ve boyun bölgesinde oluşan sarkmaları sıkılaştırarak pürüzsüz ve genç bir görünüm sunabilir. Yüz ovalini şekillendirmek ve cilt bariyerini güçlendirmek için ideal ürünlerdir. Esneklik kaybı ve yaşlanma sonucu oluşan kırışıklıkları hafifletmek için kullanılan Vichy Neovadiol serisi tüm cilt tipine uygun ürünleri ile her cilde sıkılık sağlamaktadır.

Vichy Neovadiol Gündüz Kremi, gündüz kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır ve etki alanı sıkılaştırmadır. Yüz ovali, boyun ve yanaklarda oluşan sarkmalar ve menopoz dönemindeki kadınlar için idealdir. Vichy Neovadiol Gündüz Kremi, temiz cilde her gün düzenli uyguladığınızda sıkışmanıza yardımcı olabilir.

Vichy Neovadiol GF Gece Kremi’nin etki alanı kırışıklıklardır. Temiz cilde uyumadan önce uygulanması gereken Vichy Neovadiol GF Gece Kremi, cilt bariyerini güçlendirir ve yüz ovalini şekillendirir.

VichyNeovadiolYenileyici Konsantre Serum, sarkmış bölgeleri sıkılaştırma ve şekillendirme özelliğine sahiptir. Tüm cilt tipleri için uygun olan serumu, sabah ve akşam temizlenmiş cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Menopozla birlikte cildinizde oluşan sıkılık kaybını önlemek ve Vichy Neovadiol serisinin tüm ürünlerini incelemek için dermobakim.com’u ziyaret edebilirsiniz.

https://www.dermobakim.com/vichy-neovadiol-magistral-krem-cream-50-ml-yuz-balsami


Önerilen İçerikler

Nanenin Cilde Faydaları

Güneş Işığından Doğru Bir Şekilde Yararlanmak

Cildi Sıkılaştırma Zamanı : Vichy Neovadiol

Güzellik İçin Yemek: Sağlıklı ve Temiz Ciltler İçin En İyi Diyet